Медведчук "потурбувався": Назвали найпопулярнішу книгу України у 2020 році

Середні наклади українських книжок у 2020 році скоротилися, проте підсумкові дані продажів окремих видань навіть перевищили показники 2019 року. Про це йдеться на сайті «Читомо», повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що найпопулярнішою книгою України минулого року стала «Справа Василя Стуса». «Тираж книги двічі додруковували і вона була продана в кількості понад 70 тисяч примірників», ─ йдеться у повідомленні.

Також великі наклади у 2020 році мали:

дитяче видання «Банда Піратів» – 45 тисяч,
«Піноккіо» – 30 тисяч.

Також у топах продажів, за даними видавців:

«Буквар Читайлик» – 22,7 тис. проданих екземплярів,
«Місто дівчат» – 20 тис.,
«Інститут» Кінга – 14,5 тис.,
«Купи собі той довбаний букет» – 10,8 тис.

Видавці сподіваються, що у 2021-му динаміка триватиме і цей рік матиме ще вищі показники.

Наддержавне: У росіян на МКС закінчилась їжа, рятувати "встающих с колен" довелось американцям

вівторок, 19 січень 2021, 20:15

Поки режим Путіна тицяє дулі всім і вся у світі, доводячи свою удавано поновлену наддержавність, виник черговий епічний провал у "вітрині" російського лідерства. Через повторне перенесення рейсу на МКС у російських космонавтів закінчились харчові запас...

На Дніпропетровщині пожежа обрушила муровану церкву Феодосія Чернігівського: Епічний подвиг вогнеборців потрапив на світлини (фотофакти)

вівторок, 19 січень 2021, 20:07

У селі Новоолександрівка Дніпропетровської області горів храм Української православної церкви Московського патріархату, повідомляють Патріоти України з посиланням на Державну службу з надзвичайних ситуацій. . "Прибувши на місце, рятувальники встановил...