
У тимчасово окупованому Донецьку лікарів пенсійного віку просять не залишати роботу через гостру нестачу медичного персоналу. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України.
За їхніми даними, у медичних закладах міста працівників пенсійного віку переконують продовжувати трудову діяльність, оскільки кадровий дефіцит досяг критичного рівня, і приховувати проблему стає дедалі складніше.
На тлі нестачі фахівців керівництво лікарень та поліклінік дедалі частіше вдається до різних методів впливу на персонал. Зокрема, медиків закликають залишатися через «професійний обов’язок», попереджають про можливу втрату надбавок, створюють додаткові бюрократичні перепони під час звільнення або наголошують на відсутності заміни.
Активісти зазначають, що фактично літніх працівників просять підтримувати функціонування системи охорони здоров’я, яка, за їхніми словами, роками занепадала через дії окупаційної адміністрації та невдалу кадрову політику. За відсутності достатньої кількості нових спеціалістів медичні заклади змушені покладатися на тих, хто вже давно мав би вийти на заслужений відпочинок.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...