
У тимчасово окупованому Донецьку лікарів пенсійного віку просять не залишати роботу через гостру нестачу медичного персоналу. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України.
За їхніми даними, у медичних закладах міста працівників пенсійного віку переконують продовжувати трудову діяльність, оскільки кадровий дефіцит досяг критичного рівня, і приховувати проблему стає дедалі складніше.
На тлі нестачі фахівців керівництво лікарень та поліклінік дедалі частіше вдається до різних методів впливу на персонал. Зокрема, медиків закликають залишатися через «професійний обов’язок», попереджають про можливу втрату надбавок, створюють додаткові бюрократичні перепони під час звільнення або наголошують на відсутності заміни.
Активісти зазначають, що фактично літніх працівників просять підтримувати функціонування системи охорони здоров’я, яка, за їхніми словами, роками занепадала через дії окупаційної адміністрації та невдалу кадрову політику. За відсутності достатньої кількості нових спеціалістів медичні заклади змушені покладатися на тих, хто вже давно мав би вийти на заслужений відпочинок.
Під час масованої російської атаки по Києву та безпосередньо по Успенському собору Києво-Печерської лаври 15 червня багато українців у соцмережах звернули неабияку увагу на те, що після появи повідомлень про пожежу на даху святині у столиці почався дос...
Національний банк України з 16 червня 2026 року запроваджує у готівковий обіг модифіковані банкноти номіналом 100 гривень, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу регулятора. . У правій верхній частині на зворотному боці модифікованих ба...