Медичний скандал на Кіровоградщині: Дитина померла після планового візиту до лікаря

Розтин виявив у хлопчика вроджену патологію серця – гіпертрофічну кардіоміопатію.

У Кіровоградській області, в селищі Помічна, тримісячна дитина померла після планового візиту до лікаря. Батьки загиблого малюка звинуватили в трагедії місцевого педіатра і заявили: вона не змогла надати їх синові допомогу, повідомляють Патріоти України.

За інформацією журналістів, розтин виявив у дитини вроджену патологію серця – гіпертрофічну кардіоміопатію. "Вона його оглянула, сказала: "Все добре, чекаємо вас на наступний плановий огляд в чотири місяці". З півночі дитина почала скиглити, вередувати. О п'ятій ранку він почав відмовлятися від молока, від їжі, о восьмій годині ранку ми звернулися до нашого ж лікаря. Вона сказала негайно везти його на Добровеличківку, на район, тому що в область ми його не довеземо", – розповів батько померлого немовляти, Андрій Мараренко.

Сама педіатр стверджує, що врятувати дитину вона не могла через відсутність в селищі стаціонарного відділення та медичного транспорту. Але батьки переконані, що лікар не надала їх синові допомоги, а в районну лікарню відправила без медичного супроводу, і вже звернулися до правоохоронних органів.

Якщо педіатра визнають винною, їй загрожує до п'яти років позбавлення волі з забороною на три роки обіймати відповідну посаду.

Десятки дітей опинилися під розпеченим дротом: У Криму трапилася страшна аварія (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 20:58

На вулиці Козлова у Сімферополі замкнуло контактну мережу тролейбусів. У центрі Сімферополя в анексованому Криму в понеділок, 18 листопада, трапилася аварія, в результаті якої мало не загорілися тролейбуси з людьми. Про це повідомляє підконтрольне прор...

Подякували "миротворцям": У Сирії здійснили атаку на російський бронетранспортер (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 20:45

У курдів своя думка щодо російської "допомоги". Курдські громадяни на півночі Сирії закидали пляшками із запалювальною сумішшю російський бронетранспортер, що здійснював патрулювання в рамках угоди з Туреччиною. Про це повідомив німецький журналіст Джу...