Медиків на змаганнях не було: У Росії атлет помер, впустивши на себе штангу в 180 кг (відео)

Асистенти, які повинні були страхувати спортсмена не впоралися з своїми обов'язками і штанга розірвала йому діафрагму, зламавши кілька ребер.

У Шахтах молодий спортсмен загинув через відсутність медиків. Фото: скріншот з відео.

Трагічний епізод трапився на відкритому чемпіонаті міста Шахти з пауерліфтингу. Російський спортсмен помер, впустивши на себе 180-кілограмову штангу, передають Патріоти України.

Ігор Галушкін, який виступав у категорії 90 кг, виконував жим лежачи і не втримав снаряд. Асистенти, які повинні були страхувати спортсмена не впоралися з своїми обов'язками і штанга розірвала йому діафрагму, зламавши кілька ребер.

Галушкіна доставили до відділення міської лікарні, занадто пізно діагностувавши страшну травму. Через нетривалий час атлет помер. У нього залишилася дружина і двоє малолітніх дітей.


Бойовики ДНР заговорили про новий обмін полоненими з Києвом і назвали прізвища

четвер, 2 квітень 2020, 17:56

Бойовики так званих "ДНР" і "ЛНР" назвали імена і прізвища 19 українців, яких вони готові передати Україні в рамках чергового обміну полоненими, передають Патріоти України. Бойовики "ДНР" готові віддати Україні вісім осіб:. Алакоз Олександр Федорович 2...

Хіти тижня. "План Кремля по спасению Италии, или Могильная плита для еще одного члена ЕС", - Злий Одесит

четвер, 2 квітень 2020, 17:30

"Как известно намедни Россия отправила помощь страдающей от буйства коронавируса Италии, что вызвало множество вопросов. Множество вопросов касательно как целесообразности этой “помощи”, которая все равно не окажет критического значения в борьбе с Covi...