Медиків з окупованого Криму масово "кидають" на війну в Україну

Росія продовжує використовувати у своїх інтересах тимчасово захоплений Крим для війни проти України. Медиків окупованого півострова масово відправляють на фронт, передають Патріоти України.

Оперативною інформацією поділилась пресслужба Представництва українського президента в Криму. За їхніми словами, медперсонал відправляють на війну в Україні нібито "добровільно".

Росія уже направила понад 30 медиків із Криму

Про залучення Росією кримських медиків у війні на Україні стало відомо з відкритих джерел. Російські загарбники розпочали "добровільне відправлення". Уже направили перших 30 медиків.

Медперсонал опинився на окремих частинах Донецької та Луганської областей, які тимчасово захоплені росіянами. Ба більше, медиків направили й до поки окупованого та заблокованого Маріуполя.

Зауважимо, що ще раніше Представництво попереджало про плани окупаційних адміністрацій залучити медиків з тимчасово окупованого Криму на війну проти України.

Про це стало відомо ще на початку квітня. Річ у тім, що у лікарнях української Донеччини та Луганщини не вистачає кваліфікованого персоналу через війну. Почалась ціла прихована мобілізація лікарів із захопленого півострова.

У представництві українського президента в Криму закликають громадян України в поки окупованому Криму взагалі не зголошуватися на будь-які "добровільні вчинки" для росіян. Медики лише є "живою силою" для потреб Кремля.

Важкохворий дітей насильно вивозять у Крим

Також підконтрольні окупаційним адміністраціям волонтерські організації, звітують про незаконне вивезення важкохворих українських дітей. Представництву вдалося дізнатись про 3 дітей, яких вивезли з Мелітопольського району до окупованого Криму для нібито "лікування".

Важкохворі діти дійсно потребують лікування, але штучно створені окупантами гумкризи та блокування виїзду з окремих районів Херсонської, Запорізької та Донецької областей не дають змоги отримати їм необхідне обстеження та лікування, – наголосили у Представництві.

Загалом російські окупанти вчергове порушують права дітей, а їхнє вивезення ж використовують для знімання власних пропагандистських історій на телебаченні.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...