Медики боролися до останнього: У Дніпрі помер 6-річний хлопчик, який з'їв полуницю

У Дніпрі після вживання полуниці помер 6-річний хлопчик. Трагедія трапилася 11 квітня у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Напередодні, 9 квітня, дитина поїла полуницю. Про це повідомляє видання "Інформатор Дніпро", посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.

Зазначається, що після вживання полуниці хлопчику стало зле. В нього була діарея, болів живіт, підвищилася температура і з'явився висип.

Як пише видання, у дитини почала розвиватися поліорганна недостатність і шоковий стан. Лише на наступний день, 10 квітня, хлопчика доправили до лікарні у Павлограді, а після цього – у медзаклад Дніпра. Лікарі виявилися безсилі. Вранці, 11 квітня, дитина померла в лікарні. Інші деталі трагічного інциденту наразі невідомі.

Ідентифікація пенсіонерів по-новому: Що змінилося у 2026 році і які нюанси варто врахувати

понеділок, 22 червень 2026, 16:43

Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...

Їх боялись у СРСР! Ось які українські слова радянська влада вилучала із словників

понеділок, 22 червень 2026, 16:30

Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...