Медики боролися до останнього: У Дніпрі помер 6-річний хлопчик, який з'їв полуницю

У Дніпрі після вживання полуниці помер 6-річний хлопчик. Трагедія трапилася 11 квітня у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Напередодні, 9 квітня, дитина поїла полуницю. Про це повідомляє видання "Інформатор Дніпро", посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.

Зазначається, що після вживання полуниці хлопчику стало зле. В нього була діарея, болів живіт, підвищилася температура і з'явився висип.

Як пише видання, у дитини почала розвиватися поліорганна недостатність і шоковий стан. Лише на наступний день, 10 квітня, хлопчика доправили до лікарні у Павлограді, а після цього – у медзаклад Дніпра. Лікарі виявилися безсилі. Вранці, 11 квітня, дитина померла в лікарні. Інші деталі трагічного інциденту наразі невідомі.

Оце так: Начальник Миколаївського ТЦК, де били та незаконно утримували мобілізованих, за час війни став мільйонером

четвер, 25 червень 2026, 18:30

Начальник Миколаївського обласного ТЦК та СП Віталій Куліш, де виявили факти побиття та незаконного утримання мобілізованих, за час війни став мільйонером. Про це свідчать дані його електронної декларації, пишуть Українські Новини, передають Патріоти У...

НБУ запровадив нові правила грошових переказів уже з 26 червня: Ось про що йдеться

четвер, 25 червень 2026, 18:22

В Україні все жорсткіше беруться за фінансовий моніторинг, причому тепер увагу привертають не лише дорогі покупки на кшталт авто та нерухомості, а й грошові перекази фактично на будь-яку суму. Йдеться про поповнення готівкою банківських карток через пл...