Медики боролися до останнього: У Дніпрі помер 6-річний хлопчик, який з'їв полуницю

У Дніпрі після вживання полуниці помер 6-річний хлопчик. Трагедія трапилася 11 квітня у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Напередодні, 9 квітня, дитина поїла полуницю. Про це повідомляє видання "Інформатор Дніпро", посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.

Зазначається, що після вживання полуниці хлопчику стало зле. В нього була діарея, болів живіт, підвищилася температура і з'явився висип.

Як пише видання, у дитини почала розвиватися поліорганна недостатність і шоковий стан. Лише на наступний день, 10 квітня, хлопчика доправили до лікарні у Павлограді, а після цього – у медзаклад Дніпра. Лікарі виявилися безсилі. Вранці, 11 квітня, дитина померла в лікарні. Інші деталі трагічного інциденту наразі невідомі.

У Німеччині підтримали новий підхід ЄС щодо тимчасового захисту українців: Чого чекати

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:56

Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...

Помер відомий український кінорежисер

п’ятниця, 26 червень 2026, 17:58

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...