
У Дніпрі після вживання полуниці помер 6-річний хлопчик. Трагедія трапилася 11 квітня у Дніпропетровській обласній дитячій лікарні. Напередодні, 9 квітня, дитина поїла полуницю. Про це повідомляє видання "Інформатор Дніпро", посилаючись на власні джерела, передають Патріоти України.
Зазначається, що після вживання полуниці хлопчику стало зле. В нього була діарея, болів живіт, підвищилася температура і з'явився висип.
Як пише видання, у дитини почала розвиватися поліорганна недостатність і шоковий стан. Лише на наступний день, 10 квітня, хлопчика доправили до лікарні у Павлограді, а після цього – у медзаклад Дніпра. Лікарі виявилися безсилі. Вранці, 11 квітня, дитина померла в лікарні. Інші деталі трагічного інциденту наразі невідомі.
На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...