Медики були не менш шоковані: Жінка дізналася про вагітніть на дев'ятому місяці та народила вдома у вітальні

Мешканка англійського міста Давентрі дізналася про вагітність на дев'ятому місяці, а тому народила у себе вдома. Про це повідомляє видання Daventry Express, передають Патріоти України.

Англійка Черіл Уорсоп має двох дітей. За її словами, була вражена, коли дізналася про 34 тиждень вагітності. Жінка каже, що протягом кількох місяців не мала можливості відвідати лікаря. Утім, протягом цього не набрала ваги, а також помітила у себе жодних характерних для вагітності симптомів.

Раптом Черіл відчула біль і звернулася до швидкої допомоги. Виявилось, що у неї почалися перейми. Пологи відбувалися просто у вітальні. Телефоном її консультував оператор служби екстреної допомоги. Жінка народила здорову дівчинку вагою 2,7 кг. Дівчинку назвали Рубі.

Парамедики, які прибули на місце, доставили матір та дитину до лікарні. За кілька днів їх виписали. "Я в шоці. Я дуже щаслива, і тепер ця ситуація мене радує", - сказала Черіл Уорсоп.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...