Медики були поруч: Під Полтавою у школі прямо на перерві померла дівчинка

У Полтавській області в школі на перерві померла 14-річна дівчинка. Їй стало погано після уроку і викладачі викликали швидку допомогу. Коли приїхали медики з'ясувалося, що у школярки, яка навчалася у восьмому класі, були проблеми з серцем, передають Патріоти України.

На жаль, 14-річна дівчинка померла у присутності лікарів, медики не змогли врятувати підлітка. У даний момент справжню причину смерті дитини не повідомляють, тіло направили на судово-медичну експертизу. Причину смерті дівчинки встановить розтин.

Зараз вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією статті 115 Кримінального кодексу України для проведення слідчих дій та встановлення всіх обставин трагедії.

Як ми раніше повідомляли, схожий випадок стався в окупованому Криму. Там на уроці раптово помер учень 10 класу. У хлопчика були проблеми із серцем і він навіть був звільнений від фізкультури. На жаль, медикам не вдалося врятувати школяра.

Видатний шедевр культури зниклої цивілізації: В Іспанії археологи виявили "колісницю богів" доримської епохи

субота, 27 червень 2026, 22:17

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...

Робота мрії? У Греції шукають людей, які доглядатимуть за котами на острові

субота, 27 червень 2026, 22:03

На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...