Медики були поруч: Під Полтавою у школі прямо на перерві померла дівчинка

У Полтавській області в школі на перерві померла 14-річна дівчинка. Їй стало погано після уроку і викладачі викликали швидку допомогу. Коли приїхали медики з'ясувалося, що у школярки, яка навчалася у восьмому класі, були проблеми з серцем, передають Патріоти України.

На жаль, 14-річна дівчинка померла у присутності лікарів, медики не змогли врятувати підлітка. У даний момент справжню причину смерті дитини не повідомляють, тіло направили на судово-медичну експертизу. Причину смерті дівчинки встановить розтин.

Зараз вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією статті 115 Кримінального кодексу України для проведення слідчих дій та встановлення всіх обставин трагедії.

Як ми раніше повідомляли, схожий випадок стався в окупованому Криму. Там на уроці раптово помер учень 10 класу. У хлопчика були проблеми із серцем і він навіть був звільнений від фізкультури. На жаль, медикам не вдалося врятувати школяра.

Майже тисяча за добу: Іспанія побила антирекорд за кількістю загиблих через COVID-19

четвер, 2 квітень 2020, 15:13

В Іспанії за добу від коронавірусу COVID-19 померло рекордна кількість людей – 950. Всього число жертв хвороби склало 10 003 осіб, передають Патріоти України. Всього станом на 2 квітня в країні заражені понад 110 тисяч осіб, при цьому майже 73,5 тисячі...

Тестів не вистачає, лікарів відправляють у відпустку: Кількість заражених медиків в Україні зростає (відео)

четвер, 2 квітень 2020, 14:57

Найвищий ризик заразитися коронавірусом у медиків та працівників лікарень, оскільки вони перебувають на “передовій” боротьби з епідемією. Сьогодні, 2 квітня, про зараження медпрацівників повідомила влада Тернопільщини, влада Чернівецької області, а так...