
Під Миколаєвом дворічна дівчинка вилила випадково за обідом на себе окріп. Мати дитини, незважаючи на опіки грудної клітини у дитини, просто ігнорувала надання медичної допомоги. Про це повідомляється на сторінці в Facebook Нацполіції Миколаївської області, передають Патріоти України.
До поліцейського офіцера Олександрівської громади звернулися небайдужі місцеві жителі і повідомили, що в селі Трикрати 2-річна дівчинка під час обіду вилила на себе окріп і отримала опіки грудної клітини, а мати дитини не хоче лікувати опіки малятка.
Поліцейський разом з працівниками служби у справах дітей прийшли додому до сім'ї. Мати дівчинки розповіла, що дочка вилила на себе тільки що налитий в кухоль чай.
Офіцер громади викликав швидку, лікарі якої надали першу допомогу дитині, та госпіталізували дівчинку до лікарні, де діагностували термічний опік грудної клітини 1-2 ступеня.
Зазначимо, що горе-матері за невиконання своїх батьківських обов'язків по догляду за дитиною поліцейський склав адміністративний протокол за ч.1 ст. 184 КУпАП.
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...