Медики допомогти вже не могли: У Києві на будівництві бетонна плита розчавила екскаватор з водієм (фото)

Малогабаритний екскаватор виконував демонтажні роботи на території заводу «Арсенал».

У Києві на Печерську в районі колишнього заводу «Арсенал», на території якого планується будівництво, сталася НП. Бетонна плита впала на екскаватор і розчавила кабіну. В екскаваторі в момент обвалення плити знаходився чоловік - водій. Він загинув під уламками. На сторінці dtp.kiev.ua в Facebook опубліковані фото з місця НП, передають Патріоти України.

Прибулі медики констатували, що їх допомога вже не потрібна. На місці працює поліція. Приїхали рятувальники зі спеціальним інструментом для розрізання металу.

Малогабаритний екскаватор виконував демонтажні роботи на території заводу «Арсенал» (вул. Московська, 8). Причиною НП могло стати порушення водієм техніки безпеки.

Ми вимремо чи хвилюватись не варто?: Вчені перевірили вплив 5G на розвиток ембріонів риб

субота, 11 липень 2020, 23:52

Виявлені порушення сенсомоторики можуть бути ранньою ознакою психоневрологічних наслідків у дорослому віці. Біологи з Університету Орегона з'ясували, який вплив на розвиток ембріонів рибок даніо-реріо надають радіохвилі частотою 3,5 ГГц, що використову...

Вісцеральний жир: Вчені назвали головний фактор передчасного старіння організму

субота, 11 липень 2020, 23:42

Дослідження ще раз довело, як важливо контролювати вагу протягом усього життя. Вчені з університету Берна в Швейцарії називали головний фактор передчасного старіння організму, повідомляють Патріоти України. В ході масштабного дослідження фахівці встано...