Медики Львова першими в Україні пройшли ІФА-тестування на коронавірус: Стали відомі результати

У Львові працівників лікарень почали тестувати на наявність коронавірусу за допомогою імуноферментного аналізу. Поки дослідження пройшли 40 медиків міської лікарні швидкої допомоги. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

З’ясувалося, що серед перевірених працівників медустанови антитіла до COVID-19 виявили в сімох. А це означає, що вони вже перехворіли на вірус.

Водночас підкреслюється, що в чотирьох із семи медиків раніше були клінічні прояви хвороби та позитивний ПЛР-тест. Тоді як інші троє перехворіли безсимптомно.

Як пояснив медичний директор Львівської лікарні швидкої допомоги Іван Миськів, перші зразки були відібрані в тих, хто часто контактував із інфікованими.

"Це працівники приймального відділення, ургентної хірургії. Хочемо ж протестувати всіх, щоб мати приблизну уяву про наявність так званого колективного імунітету", – сказав він. Зауважимо, що для ІФА-діагностики в людини беруть венозну кров, а результат готовий уже через три-чотири години.

Хіти тижня. "Расистський символ переваги білих": У США відмовляються від знака ОК

неділя, 12 липень 2020, 0:10

Расистська інтерпретація жесту зробила його використання ризикованим. У США почастішали випадки заборони знака "OK", так як все більше людей вважають його знаком расизму, переваги білих і символом влади білих. Останнім великим скандалом стала поведінка...