
У Львові працівників лікарень почали тестувати на наявність коронавірусу за допомогою імуноферментного аналізу. Поки дослідження пройшли 40 медиків міської лікарні швидкої допомоги. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.
З’ясувалося, що серед перевірених працівників медустанови антитіла до COVID-19 виявили в сімох. А це означає, що вони вже перехворіли на вірус.
Водночас підкреслюється, що в чотирьох із семи медиків раніше були клінічні прояви хвороби та позитивний ПЛР-тест. Тоді як інші троє перехворіли безсимптомно.
Як пояснив медичний директор Львівської лікарні швидкої допомоги Іван Миськів, перші зразки були відібрані в тих, хто часто контактував із інфікованими.
"Це працівники приймального відділення, ургентної хірургії. Хочемо ж протестувати всіх, щоб мати приблизну уяву про наявність так званого колективного імунітету", – сказав він. Зауважимо, що для ІФА-діагностики в людини беруть венозну кров, а результат готовий уже через три-чотири години.
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...