
Радянського і російського актора Михайла Боярського госпіталізували в Санкт-Петербурзі. Про це повідомляє Telegram-канал "Звездач", передають Патріоти України.
За словами інсайдерів, 71-річний артист перебуває в лікарні №122. Попередньо, в Боярського діагностували пневмонію. При цьому експрес-тест показав негативний результат на коронавірус. "Мабуть, судинна реакція. Можливо, відпустять додому, чекаю на рішення лікарів", – розповідала дружина Боярського.

Зазначається, що Михайло Сергійович при тямі. У телефонній розмові він сказав, що в нього вже все добре. Однак медики прийняли рішення не ризикувати й вирішили залишити Боярського в стаціонарі. Скільки актор пробуде на лікуванні – поки невідомо.

Нагадаємо, що Михайло Боярський – радянський і російський актор театру і кіно, співак. Народний артист РРФСР. Велику популярність йому принесли фільми "Д'Артаньян і три мушкетери", "Собака на сіні", "Людина з бульвару Капуцинів".

Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...