Медики приголомшили діагнозом: В екс-соліста "Ласкового мая" виявили рак після зараження коронавірусом

У 46-річного соліста першого складу "Ласкового мая" Олександра Пріка розвинувся рак легень після того, як музикант перехворів на коронавірус. Про це заявив продюсер групи Андрій Разін на своїй сторінці в Instagram. 2 серпня музиканта у важкому стані госпіталізували з коронавірусом в одну з лікарень у Санкт-Петербурзі (Росія). За його словами, стан співака не змінився, передають Патріоти України.

"Я завжди був проти куріння і забороняв хлопцям курити. Але Саша Пріко і Юра Шатунов – єдині два соліста, які курили і не слухали мене. Юра Шатунов – з шести років, Саша – з дев'яти", – поділився Разін.

Продюсер додав, що наразі займається питанням госпіталізації співака в онкологічну клініку для проходження лікування від раку.

Резонанс тижня. Від коронавірусу помер відомий український журналіст

субота, 5 грудень 2020, 1:00

Він був одним із засновників Народного Руху, одним з тих, хто боровся за незалежність України, хто був в перших рядах українського відродження в Дніпрі. У Дніпрі від COVID-19 помер журналіст, екскореспондент "Радіо Свобода" Геннадій Сахаров, який стояв...

Анти-антибіотик: Вчені знайшли новий диво-препарат

субота, 5 грудень 2020, 0:21

Поступово список дієвих антибіотиків скорочується, і на горизонті знову може нагадати про себе "темна епоха медицини". Відкриття антибіотиків стало одним з найважливіших досягнень людства за ХХ століття, проте десятки років надмірного застосування прив...