Мекка: Вперше з’явились дивовижні фотографії чорного каменю Кааби, зроблені з високою роздільною здатністю

Вперше мусульманську святиню можна розглянути у всіх подробицях.

Дивовижна картина чорного каменю Кааби в МецціУ Саудівській Аравії отримали унікальні фотографії Чорного каменю - легендарного артефакту, вмонтованого в одну зі стін мусульманської святині Кааби, пише видання Amar Ujala, передають Патріоти України. Світлини вже розійшлися мережею з неймовірною швидкістю.

Саудівська Аравія опублікувала Саудівська Аравія опублікувала 49-тисячномегапіксельних фотографій.. Це той самий камінь, який Хаджі цілує та прикрашає під час паломництва Хадж. Ці фотографії чорного каменю мають розмір 49 тисяч мегапікселів.
На фотографування каменю пішло 7 годин. Дослідник з питань ісламознавства Афіфі Аль Акіті з Оксфордського університету заявив, що „це важливо і непередбачувано. Дивлячись на фотографії, здається, що він (камінь, - П.У.) насправді не чорний. Вперше все, від малого чорного каменю до великого, було відображено цифровим способом.

Відповідно з ісламськими переказами, Чорний камінь колись знаходився в раю і був принесений на Землю після потопу. Спочатку він був білим яхонтом, але поступово почорнів, «просочившись людськими гріхами».

Нові знімки мають дозвіл до 49 тисяч мегапікселів, повідомляє Генеральне президентство у справах мечеті аль-Харам і мечеті ан-Набаві. На фотозйомку і обробку було витрачено понад 50 годин.

Фахівці змонтували 1050 знімків каменю, кожен розміром 160 гігабайт. В результаті було отримано надчітке і наддетальне зображення.

Чорний камінь - важлива мусульманська святиня. Його цілування є одним з ритуалів хаджу - паломництва в Мекку.

Не реагувала на звертання і дотики: Спливли подробиці смерті школярки після уроку фізкультури в Полтаві

четвер, 16 вересень 2021, 17:28

У Полтаві у школі у 10-річної дівчинки сталася клінічна смерть. Вона раптом знепритомніла і перестала подавати ознаки життя, а реанімаційні заходи, проведені вчителями та медиками, не принесли результату. Про це розповідає "Суспільне", зазначають Патрі...

Вогкий холод на рівні +8 градусів протримається недовго: Синоптик розповіла, коли в Україні повернеться тепло

четвер, 16 вересень 2021, 16:36

Так як в найближчі дні погоду в Україні визначатиме активний циклон, в п'ятницю, 17 вересня, на заході та на півночі країни, а з 18 вересня вже практично у всіх областях пройдуть помірні, а місцями й значні дощі з грозами. Про це "Фактам" розповіла зас...