Мексика у сльозах: Померла всесвітньовідома актриса, зірка серіалів "Багаті теж плачуть" і "Дика роза"

21 листопада, в суботу, померла відома мексиканська актриса Малені Моралес, яка знялася в серіалах "Багаті теж плачуть" і "Дика роза", повідомляють Патріоти України з посиланням на Національну асоціацію акторів Мексики.

В асоціації повідомили, що Моралес померла в суботу, а також висловили глибокі співчуття у зв'язку з кончиною актриси. Причина смерті актриси не повідомляється, проте раніше вона перехворіла на рак.

"Ми глибоко шкодуємо про смерть нашої колеги Малені Моралес, члена нашої асоціації. Висловлюємо співчуття Отто Сірго (чоловік актриси – ред.), а також її сім'ї та друзям", – йдеться в повідомленні.

З актором Сірго Моралес прожила у шлюбі понад 45 років. У подружньої пари двоє дітей. Малені Моралес відома українським телеглядачам своїми ролями в популярних серіалах "Дика Роза", "Каміла" та "Багаті теж плачуть".

Варто відзначити, що раніше, у вересні чоловік актриси поділився в інтерв'ю Sunshine, що Малені вдалося перемогти рак.

"У неї не було ніяких симптомів або чогось ще. Нові симптоми були виявлені у ході звичайного дослідження, скажімо так, тому що у неї починалася задишка, але не через рак легенів, тому що пухлина тиснула на частину порожнистої вени", – докладно розповів Сірго.

Зрадник не спромігся вселити на двох стільцях: ​Екскапітану збірної України з футболу Тимощуку оголосили підозру за донати на армію російську

субота, 17 травень 2025, 6:28

Довгі роки своєї роботи у Петербурзі пан Тимощук намагався уникати коментарів на тему російсько-української війни і дієвої підтримки якоїсь зі сторін. Однак публічний нейтралітет в фашистській росії тепер розцінюється держпропагандою виключно як зрада

"Попри всі сумніви": Соціологи з'ясували, як змінилося відчуття щастя українців під час війни

субота, 17 травень 2025, 6:00

Дослідження КМІС показало, що незважаючи на війну, більшість українців продовжують відчувати себе щасливими. Але порівняно з 2021 роком, рівень щастя знизився. Про це заявив гендиректор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто в ...