Меланія передавала SOS: У мережі будують версії про дивні спалахи у вікнах Білого дому (відео)

Насправді червоне світло мерехтіло не в Білому домі, це були відблиски від вогників машини швидкої допомоги.

Меланія Трамп. Фото: Smartsova.Увечері 28-го травня відеокамери, які були націлені на Білий дім, зафіксували дивні червоні спалахи – буцімто у вікнах другого поверху будівлі. Згодом було офіційно названо причину такої чудасії, але інтернет-користувачі вже встигли набудувати значно цікавіших власних версій і продовжують жартувати про приліт прибульців, дискотеку зі стробоскопом та про сигнали про допомогу, які надсилає перша леді, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Шон Спайсер відкрив портал до пекла. Ще один таємний хід для адміністрації", - кепкують у Twitter.

"Вони встановили сигналізацію, яка блимає червоним, коли він (Трамп) намагається скористатися своїм Twitter-акаунтом", - припускають жартівники.

Також є версії про те, що в Білому домі працює солярій, що на галявину приземлився корабель прибульців, щоби забрати назад "свого помаранчевого лідера" і врятувати людство, що американський президент передає зашифровані послання росіянам, або що це Іванка Трамп із чоловіком грають у лазертаг.

"Це код Морзе: "Маленькі рученятка заснули, це мій єдиний шанс утекти. Будь ласка, допоможіть. Меланія", - сміються в Facebook.

"Сам диявол наніс візит, щоби забрати Трампа додому", - висувають і таку версію дотепники.

Натомість пояснення виявилося значно прозаїчнішим: як повідомив журналістам Спайсер, червоне світло блимало не в самому Білому домі, то були відблиски від вогників машини швидкої допомоги.

Ожиріння викликають всього три фактори: Як просто і легко схуднути - головні секрети

неділя, 16 травень 2021, 17:44

Багато захворювань і різні проблеми можуть завдати серйозного удару серцево-судинній системі людини. Скупчення жиру в організмі може викликати розвиток атеросклерозу і утворення тромбів. І багато в чому винні продукти, які ми вживаємо, передають Патрі...

""Поставте себе на місце цього батька. ЦАХАЛ продовжить боротьбу з ХАМАС": В Ізраїлі обстріли застали чоловіка на шосе з немовлям на руках (відео)

неділя, 16 травень 2021, 17:26

Ізраїльська армія опублікувала відео, на якому чоловік із дитиною ховається за бетонним парканом на шосе. Схоже, що він їхав у машині саме під час того, як почалися обстріли, і був змушений вибігти з неї. Також на відео чути голос жінки, яка, напевно, ...