"Мене люблять із будь-якою вагою": 250-кілограмовий син Нікаса Сафронова поділився секретами зваблювання жінок

Музикант закликає ставитися до жінок із повагою та не наділяти їх якимись дивними якостями у власній уяві.

Син російського художника Нікаса Сафронова піаніст Лука Затравкін, який зламав басейн в Туреччині, поділився своїми секретами зваблювання жінок, передають Патріоти України.

250-кілограмовий музикант каже, що ніколи не страждав від відсутності жіночої уваги. Він вважає, що зовнішність чоловіка, вага, зріст та інше, не мають значення. Важливо позбутися внутрішніх комплексів, бути собою і не намагатися догодити всім.

«Я стикався з людьми, яким я не подобався, навіть тоді, коли виглядав форматно і не мав зайвої ваги. Деякі, наприклад, називали мене представником нетрадиційної сексуальної орієнтації. Неможливо догодити всім. Однак потрібно розуміти, що комусь ти обов'язково будеш до смаку. Потрібно не замикатися в собі і пробувати знайти таку людину», - заявив Затравкін в бесіді з виданням NEWS.ru.
Лука вважає одним з головних правил - повагу до жінки і субординацію. Він радить чоловікам, які хочуть справити враження, не забуватися, і не ставитися до обраниці занадто просто, по-дружньому. На думку Затравкіна, така поведінка відштовхує представниць прекрасної статі. У той же час, він радить проявляти ініціативу і не боятися зробити перший крок.
«Не потрібно боятися жінок і представляти їх міфічними істотами, до яких дуже важко знайти підхід. Багато чоловіків самі наділяють представниць прекрасної статі неіснуючими якостями і потім страждають від страху завести з ними розмову», - вважає Лука.
На його думку, кожна жінка мріє про щастя з турботливим і люблячим чоловіком. І той, хто може подарувати їй це відчуття, обов'язково буде мати успіх. «Все інше - справа практики. Навички зваблювання приходять з досвідом. Довгі роки тренувань, як у мене, дають про себе знати. Неважливо який я - худий або із зайвою вагою - чомусь мене люблять», - впевнено каже піаніст.

Не проста "птиця": Стала відома особа винуватця моторошної ДТП на Майдані

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:14

Винуватець ДТП п'ять років пропрацював у комісії з цінних паперів та фондового ринку на керівних посадах. Стала відома особа водія, який скоїв страшну ДТП в самому центрі Києва. За кермом позашляховика був Назаренко Юрій Миколайович, 1954 року народжен...

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...