Мене отруїв чоловік-іспанець: Українка, яка ожила після клінічної смерті, розповіла про "подорож" у минуле життя

Мешканка Закарпаття Камілла Ковач, яка після операції на щитовидній залозі пережила клінічну смерть, розповіла, що весь цей час літала над своїм тілом і спостерігала за тим, що відбувається, повідомляють Патріоти України.

Жінка розповіла, що сталося це 20 років тому в Тернополі, вона не пам'ятає, як прийшла до тями, але згадала, що в минулому житті була виноробом в Іспанії, і вже вмирала, але від отрути. Вона каже, що тоді так само задихалася.

"Мені дали наркоз і ввели в сон. Він був не таким, як завжди вночі. З одного боку, я усвідомлювала, що сплю, а з іншого - мені снилося, що я тону в морі ... У цьому житті я ніколи не була на морі, жодного разу, але уві сні все було неймовірно реальним ... До мене почала повертатися пам'ять... я задихалася і перед моїми очима пропливали картини мого минулого...", - говорить жінка.

У своїй "подорожі" вона усвідомлювала, що живе в Іспанії і у неї нещасливий шлюб, а чоловік хоче її смерті. "Я розуміла, що живу в Іспанії, мій чоловік мене не любить, у нього є коханка, і він намагається від мене позбутися ... Потім він дає мені випити вина з отрутою, і я вмираю ... У той час моя уява знову переноситься до моря і я поринаю під воду, тону... ", - додала Камілла.

Після цього вона побачила перед собою темряву, а через мить - яскраве світло. Це була лампа в операційній. Тоді вона помітила своє тіло, яке лежало змучене внизу, а навколо метушилися лікарі. Потім тіло жінки відвезли в морг, а в коридорі ридала сестра. Коли вона помітила страждання рідної людини, захотіла повернутися.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...