"Мені байдуже, чий Крим": Поліцейський у Києві заявив, що він - "поза політикою" (відео)

У столиці України патрульний поліцейський заявив, що йому однаково, чий Крим – український чи російський. А своєї особистої "політичної" думки він не має, оскільки перебуває на роботі. Інцидент стався ще у травні, але тільки недавно вдалось ідентифікувати співробітника поліції. Про це розповів український громадський діяч Сергій Стерненко, передають Патріоти України.

У Києві поліцейський зупинив жінку, яка їхала на авто з транзитними номерами. Вона пояснила, що хоче отримати кримські номери, оскільки сама з Криму. А таких у наявності не було, і довелося чекати, поки вони з'являться.

На що патрульний їй порадив оформити київські номери й не мучитися. Жінку це обурило, і вона заявила, що хоче саме кримські номери, бо Крим – це Україна. Вона запитала у копа, яка його думка з приводу того, чий півострів.

Але той відповів, що йому байдуже – Україна це чи Росія. На повторне запитання жінки він роздратовано заявив, що не має політичної думки, оскільки перебуває на роботі. "Але я думаю, що насправді думка у нього є. Просто він боїться казати, що підтримує окупантів. Тому що інакше людина, поліціянт тим паче, давно вже б сказав, що Крим – це Україна", – зазначив Стерненко.

На вимогу жінки поліцейський назвав своє прізвище, але дуже нерозбірливо. Попри те його таки вдалось ідентифікувати, зазначив Стерненко. Це Лавицький Віктор Миколайович, інспектор управління поліції міста Києва, зареєстрований у с. Слобідка Новгород-Сіверського району на Чернігівщині. Якщо вірити його декларації, то він живе на вулиці й не має нічого, крім заробітної плати.

У Нацполіції наразі ніяк не прокоментували інцидент.

Росте 10 см на добу: Переселенець з окупованої Херсонщини розвиває на Черкащині агробізнес з дуже цікавою, екзотичною для України культурою (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 5:00

На Черкащині збирають перший врожай спаржі. У 2023 році цією культурою Павло Булгаков засадив шість гектарів. Вирощувати спаржу почав ще десять років тому — у рідній Каховці. Тепер продовжує робити це тут. . Павло Булгаков через повномасштабне вторгне...

Уроки з Конгресу

неділя, 21 квітень 2024, 4:08

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. . Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.