
В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній український футболіст і тренер Йожеф Сабо заявив, що не може себе назвати угорцем після того, як поводиться прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, передають Патріоти України.
Ішлося про це після запитання журналіста, як він так добре виглядає у свої 84 роки. "Почнемо з того, що я не п'ю і не курю – у житті. У мене було п'ятеро братів – і вони мене муштрували. Батька не було, він потрапив у полон після [Другої світової] війни, тому що ми були угорцями", – відповів Сабо.
На репліку Гордона: "Ви і залишилися угорцями", його співрозмовник заявив, що ні. "Ні. Після Орбана – ні. Я нагадив йому, давав інтерв'ю [із критикою Орбана], і вони мені дзвонили з Будапешта, дзвонили журналісти і запитали: "Ви, Йожефе Йожефовичу, не боїтеся, що обісрали нашого президента (насправді прем'єра. –ред.)?" Я сказав: "А чого мені переживати, мені стільки років. Я вже прожив, чого...", – розповів Сабо.
Він поставив собі запитання, чому "угорський народ не може повстати", щоб змінити керівництво своєї країни. Також Сабо припустив, що і Орбан, і прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, які виступають із антиукраїнськими заявами, щось отримували від росіян за таку поведінку.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...