Мені дзвонили з Будапешта і запитували, чи не боюся я обс*рати Орбана, - Йожеф Сабо

В інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону колишній український футболіст і тренер Йожеф Сабо заявив, що не може себе назвати угорцем після того, як поводиться прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, передають Патріоти України.

Ішлося про це після запитання журналіста, як він так добре виглядає у свої 84 роки. "Почнемо з того, що я не п'ю і не курю – у житті. У мене було п'ятеро братів – і вони мене муштрували. Батька не було, він потрапив у полон після [Другої світової] війни, тому що ми були угорцями", – відповів Сабо.

На репліку Гордона: "Ви і залишилися угорцями", його співрозмовник заявив, що ні. "Ні. Після Орбана – ні. Я нагадив йому, давав інтерв'ю [із критикою Орбана], і вони мені дзвонили з Будапешта, дзвонили журналісти і запитали: "Ви, Йожефе Йожефовичу, не боїтеся, що обісрали нашого президента (насправді прем'єра. –ред.)?" Я сказав: "А чого мені переживати, мені стільки років. Я вже прожив, чого...", – розповів Сабо.

Він поставив собі запитання, чому "угорський народ не може повстати", щоб змінити керівництво своєї країни. Також Сабо припустив, що і Орбан, і прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, які виступають із антиукраїнськими заявами, щось отримували від росіян за таку поведінку.

Джерело: Гордон

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...