"Мені їх не шкода": Окупант похвалився дружині, як винищує мирних українців (аудіо)

Російські загарбники без вагань розстрілюють мирне населення України, яке намагається вирватися з тимчасово окупованих територій. Про це свідчать нові телефонні розмови окупантів, які вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.

"Їм зараз діватися нікуди, вони ночами намагаються проходити. Ми їх ху*римо. Мені їх не шкода, навіть мирне населення. Хто хотів - той вже поїхав. Так що ми хе*ачимо і пох*р", - розповідає на опублікованому записі російський окупант своїй дружині.

Зазначається, що його підрозділ досі стоїть на сході України і винищує українців, які намагаються врятувати свої життя і втекти від "визволителів". "СБУ системно документує ці та інші факти для міжнародних судів. Бо дії ра**стів є грубим порушенням законів і звичаїв війни", – йдеться в повідомленні.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...