Російські загарбники без вагань розстрілюють мирне населення України, яке намагається вирватися з тимчасово окупованих територій. Про це свідчать нові телефонні розмови окупантів, які вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.
"Їм зараз діватися нікуди, вони ночами намагаються проходити. Ми їх ху*римо. Мені їх не шкода, навіть мирне населення. Хто хотів - той вже поїхав. Так що ми хе*ачимо і пох*р", - розповідає на опублікованому записі російський окупант своїй дружині.
Зазначається, що його підрозділ досі стоїть на сході України і винищує українців, які намагаються врятувати свої життя і втекти від "визволителів". "СБУ системно документує ці та інші факти для міжнародних судів. Бо дії ра**стів є грубим порушенням законів і звичаїв війни", – йдеться в повідомленні.
Мережа АТБ сьогодні є однією з найбільших і найвідоміших в Україні, але її назва має історичне походження, яке пов’язане зовсім не з продуктовим ритейлом, передають Патріоти України. Як зазначається в матеріалах про розвиток компанії, історія бренду по...
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...