Російські загарбники без вагань розстрілюють мирне населення України, яке намагається вирватися з тимчасово окупованих територій. Про це свідчать нові телефонні розмови окупантів, які вдалося перехопити СБУ, передають Патріоти України.
"Їм зараз діватися нікуди, вони ночами намагаються проходити. Ми їх ху*римо. Мені їх не шкода, навіть мирне населення. Хто хотів - той вже поїхав. Так що ми хе*ачимо і пох*р", - розповідає на опублікованому записі російський окупант своїй дружині.
Зазначається, що його підрозділ досі стоїть на сході України і винищує українців, які намагаються врятувати свої життя і втекти від "визволителів". "СБУ системно документує ці та інші факти для міжнародних судів. Бо дії ра**стів є грубим порушенням законів і звичаїв війни", – йдеться в повідомленні.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...