"Мені немає чого соромитися": Журналісти поспілкувались з організатором ню-зйомки на балконі в Дубаї (відео)

Україну та увесь світ вразила "дубайська історія". Українські оголені дівчата влаштували фотосесію на балконі одного з найкращих готелів Дубаї. Тож журналісти програми "Українські сенсації" вирішили поспілкуватись на Кіпрі з організатором дубайської вечірки Віталієм Гречиним, передають Патріоти України.

Гречина називають "українським плейбоєм", він має американське громадянство. А ще він - "детонатор" найгучнішого скандалу 2021 року. "Мені немає чого соромитися і, власне, немає за що перепрошувати. Я запросто можу запросити вас у наше лігво", - сказав він журналістам "Українських сенсацій".

Зі своїм напівголим або голим "гаремом" "плейбой" катається світом вже понад 10 років. "Це не ескорт... Вони (дівчата, - ред.) не роблять нічого незаконного", - розповів Гречин. За словами чоловіка, в Дубаї правоохоронці змушували його назвати учасниць зйомки на балконі повіями та сказати, що він хотів на цьому заробити.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...