
Українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, розповіла, що мріє про дитину. Про це вона оголосила в бліц-інтерв'ю українському блогеру Олегу Машуковському у Instagram, передають Патріоти України.
Настя повідомила в короткому інтерв'ю, що їй ніколи не було соромно за свої вчинки. У розмові з Машуковським вона зазначила, що постійно мріє. Основним бажанням артистки є отримати Grammy. Але це ще не все.
"Але взагалі, якщо чесно, я мрію про дитинку", - розповіла Каменських. Виконавиця зазначила, що вони з Потапом ще не думали над іменем первістка, але їм цього дуже хочеться.
"Мені все одно хто це буде, хлопчик чи дівчинка", - зізналася співачка. Також Настя розповіла, що у неї незабаром вийде новий альбом, у якому буде багато реп-композицій.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...