
Українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, розповіла, що мріє про дитину. Про це вона оголосила в бліц-інтерв'ю українському блогеру Олегу Машуковському у Instagram, передають Патріоти України.
Настя повідомила в короткому інтерв'ю, що їй ніколи не було соромно за свої вчинки. У розмові з Машуковським вона зазначила, що постійно мріє. Основним бажанням артистки є отримати Grammy. Але це ще не все.
"Але взагалі, якщо чесно, я мрію про дитинку", - розповіла Каменських. Виконавиця зазначила, що вони з Потапом ще не думали над іменем первістка, але їм цього дуже хочеться.
"Мені все одно хто це буде, хлопчик чи дівчинка", - зізналася співачка. Також Настя розповіла, що у неї незабаром вийде новий альбом, у якому буде багато реп-композицій.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...