
Українська співачка Настя Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, розповіла, що мріє про дитину. Про це вона оголосила в бліц-інтерв'ю українському блогеру Олегу Машуковському у Instagram, передають Патріоти України.
Настя повідомила в короткому інтерв'ю, що їй ніколи не було соромно за свої вчинки. У розмові з Машуковським вона зазначила, що постійно мріє. Основним бажанням артистки є отримати Grammy. Але це ще не все.
"Але взагалі, якщо чесно, я мрію про дитинку", - розповіла Каменських. Виконавиця зазначила, що вони з Потапом ще не думали над іменем первістка, але їм цього дуже хочеться.
"Мені все одно хто це буде, хлопчик чи дівчинка", - зізналася співачка. Також Настя розповіла, що у неї незабаром вийде новий альбом, у якому буде багато реп-композицій.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...