"Меня обманул Путин": Російський військовий оголосив голодування (відео)

Володимира Скубака звільнили зі служби, а от квартиру не дали.

Майор запасу Збройних сил РФ Володимир Скубак. Фото: скріншот з відео.

Майор запасу Володимир Скубак оголосив голодування через те, що був звільнений зі служби без надання житла. Керівництво Росії він обвинувачує в упередженому ставленні до військовослужбовців, передають Патріоти України.

«Я майор запасу Скубак Володимир Петрович проходив військову службу у Глухівській ракетній дивізії. Маю вислугу 22 роки. Визнаний таким, який потребує житла. Звільнявся за станом здоров’я. Згоди на звільнення не давав. Звертаюся до міністра оборони РФ. Товаришу міністр оборони, поясніть будь ласка, чому законодавство РФ по відношенню до військовослужбовців діє вибірково?», - ідеться у відеозверненні, яке записав і опублікував військовий, повідомляє «Рупор Москви».

Історія Володимира Скубака триває уже декілька років. У Мінобороні РФ повідомили, що пан Скубак був звільнений у 2016 році за станом здоров’я. «При звільненні виявив бажання отримати грошову субсидію для придбання житлового приміщення і був включений в єдиний реєстр військовослужбовців, які очікують постійного житла. В даний час проживає в службовій двокімнатній квартирі до отримання грошової компенсації», - повідомляло у 2018 році Міноборони РФ.

Хіти тижня. Кермо ставили ззаду автомобіля: У мережі з'явилися фото унікального УАЗика радянських часів

субота, 29 лютий 2020, 4:00

Чому кермо було розташований в задній частині автомобіля? Про це розповіли цілу історію. Нещодавно в мережі спливло архівне фото радянського автомобіля УАЗ, у якого кермо було розташоване позаду. Але, нічого незвичайного в цьому немає. Подібні автомобі...

У метро Києва помітили хлопця, який готовий до епідемії коронавірусу (фотофакт)

субота, 29 лютий 2020, 0:32

За даними МОЗ, в Україні поки немає випадків зараження коронавірусом COVID-2019, однак він вже "атакував" сусідні країни. У п'ятницю, 28 лютого, в Києві, де вже проводять навчання на випадок виявлення випадків захворювання коронавірусом, пасажир метро ...