
Температура в будинках киян буде близькою до 18 градусів, як і минулої зими. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв в інтерв'ю, передають Патріоти України.
"Справа в тому, що систему централізованого теплопостачання міста спроектовано і сконструйовано так, що менше певних показників давати не може. Думаю, температура буде десь 18 градусів", - сказав Дмитро Пантелєєв.
Зараз під час запуску тепла йде встановлення параметрів. Відповідно тепло подається в холодні будинки, і в так званому зворотному трубопроводі температура набагато нижча за нормативну. Все стабілізується десь за два тижні, не раніше. Система працюватиме приблизно так само, як торік.
При цьому, не відкидається, що взимку в багатоквартирних будинках Києва на кілька діб або тижнів буде відключатися опалення, повідомив Пантелєєв.
"Така ймовірність є. Вона пов'язана не з дефіцитом газу чи технологічними питаннями, а з тим, що ворог полює на наші інфраструктурні об'єкти, руйнує енергетичні об'єкти. Ми повинні це розуміти та усвідомлювати", - зазначив він.
За словами Пантелєєва, комунальні служби столиці готуються до подібних ситуацій.
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...