
Температура в будинках киян буде близькою до 18 градусів, як і минулої зими. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв в інтерв'ю, передають Патріоти України.
"Справа в тому, що систему централізованого теплопостачання міста спроектовано і сконструйовано так, що менше певних показників давати не може. Думаю, температура буде десь 18 градусів", - сказав Дмитро Пантелєєв.
Зараз під час запуску тепла йде встановлення параметрів. Відповідно тепло подається в холодні будинки, і в так званому зворотному трубопроводі температура набагато нижча за нормативну. Все стабілізується десь за два тижні, не раніше. Система працюватиме приблизно так само, як торік.
При цьому, не відкидається, що взимку в багатоквартирних будинках Києва на кілька діб або тижнів буде відключатися опалення, повідомив Пантелєєв.
"Така ймовірність є. Вона пов'язана не з дефіцитом газу чи технологічними питаннями, а з тим, що ворог полює на наші інфраструктурні об'єкти, руйнує енергетичні об'єкти. Ми повинні це розуміти та усвідомлювати", - зазначив він.
За словами Пантелєєва, комунальні служби столиці готуються до подібних ситуацій.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...