Мер міста Бердянськ Валерій Баранов попросив туристів не викидати медуз на берег, а навпаки – закидати їх назад у море. За його словами, комунальні служби не можуть вирішити цю проблему, зазначають Патріоти України.
Відповідне відеозвернення опублікували на YouTube-каналі "PRO Бердянськ" . Мер зазначив, що подібна навала медуз спостерігалася ще у 1976 році.
"Люди, не викидайте, будь ласка, медуз на берег. Навпаки, потрібно закидати назад у море. І коли невелика хвиля, то у нас є течія уздовж берега, яка зносить все це і море переробляє як біологічний організм те, що воно справило", – сказав Баранов.
Глава Бердянська підкреслив, що медузи з'явилися в Азовському морі через потепління і підняття рівня моря. Крім того, через кліматичні зміни цього року більше стало комарів і навіть сонечок.
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...