Мер Одеси Труханов раптом погодився прибрати з центру міста пам'ятник Катерині ІІ і розповів, куди збирається його подіти

Труханов закликав протестувальників не гарячкувати з Катериною

В Одесі стартують консультації з громадськістю у форматі інтернет-конференції, передбачені Статутом міста, за підсумками якої буде сформульовано основні позиції для голосування.

Мер Одеси Геннадій Труханов запропонував створити парковий комплекс "Імперського та Радянського минулого", куди можна буде перемістити частину архітектурних пам'яток Одеси. Про це в неділю, 18 вересня, він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Упевнений, що в Одесі має бути створений єдиний парковий комплекс "Імперського та Радянського минулого". Куди має бути переміщена частина архітектурних пам'яток Одеси", - написав він.

При цьому він написав, що проти того, щоб "підходити до своєї історії вибірково", оскільки "переписування і забуття свого минулого згодом призводять до фатальних помилок у майбутньому". Він сказав, що історію слід "не переписувати, а переосмислювати" та "наш обов'язок - допомогти майбутнім поколінням українців сформувати ставлення до сторінок минулого нашої країни".

Мер Одеси також зазначив, що зараз стартують консультації з громадськістю у форматі інтернет-конференції, за підсумками якої буде сформульовано основні позиції для голосування.
"Переконливо закликаю всіх одеситів, включаючи прихильників знесення пам'ятника, скористатися демократичною процедурою", - наголосив він.

Чи будуть ще сильні морози та снігопади: Синоптики дали прогноз до кінця січня

неділя, 29 січень 2023, 7:29

Погода у січні 2023 року здивувала мешканців України аномально високою температурою. У багатьох областях зберігалася плюсова температура без опадів - іноді погода відповідала стандартним показникам середини весни. Синоптики дали прогноз до кінця січня....

Великий бокс: Українець у видовищному поєдинку зберіг титул чемпіона світу (фото, відео)

неділя, 29 січень 2023, 7:20

На Arena Wembley в Лондоні в андеркарді бою Бетербієв — Ярд непереможний український боксер Артем Далакян (22 перемоги, 15 з них — нокаутом), який жорстко нокаутував панамця Луїса Консепсьона, провів шостий захист титулу чемпіона світу за версією WBA в...