Мер Одеси Труханов раптом погодився прибрати з центру міста пам'ятник Катерині ІІ і розповів, куди збирається його подіти

Труханов закликав протестувальників не гарячкувати з Катериною

В Одесі стартують консультації з громадськістю у форматі інтернет-конференції, передбачені Статутом міста, за підсумками якої буде сформульовано основні позиції для голосування.

Мер Одеси Геннадій Труханов запропонував створити парковий комплекс "Імперського та Радянського минулого", куди можна буде перемістити частину архітектурних пам'яток Одеси. Про це в неділю, 18 вересня, він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Упевнений, що в Одесі має бути створений єдиний парковий комплекс "Імперського та Радянського минулого". Куди має бути переміщена частина архітектурних пам'яток Одеси", - написав він.

При цьому він написав, що проти того, щоб "підходити до своєї історії вибірково", оскільки "переписування і забуття свого минулого згодом призводять до фатальних помилок у майбутньому". Він сказав, що історію слід "не переписувати, а переосмислювати" та "наш обов'язок - допомогти майбутнім поколінням українців сформувати ставлення до сторінок минулого нашої країни".

Мер Одеси також зазначив, що зараз стартують консультації з громадськістю у форматі інтернет-конференції, за підсумками якої буде сформульовано основні позиції для голосування.
"Переконливо закликаю всіх одеситів, включаючи прихильників знесення пам'ятника, скористатися демократичною процедурою", - наголосив він.

Кого першочергово мобілізують наразі в Україні. Начальник ТЦК дав роз'яснення (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 1:50

В Україні продовжує діяти режим воєнного стану та загальна мобілізація, під час якої всі військовозобов'язані громадяни віком від 18 до 60 років можуть бути призвані до армії. Однак це не означає, що абсолютно всі опиняться на фронті. . Перед відправк...

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...