Мережа спантеличена: У Криму на нараді ватажка Аксьонова із шафи раптом вийшов чоловік (відео)

В окупованому Криму на нараді "чиновників" сталася курйозна подія. Під час засідання, яке транслювалося на місцевому телеканалі, в кадр потрапив невідомий чоловік, що сидів у шафі, передають Патріоти України.

Так званий "голова Криму" Сергій Аксьонов проводив відеозбори місцевих "чиновників", які звітували йому про стан доріг на окупованому півострові. В якийсь момент, коли камера з Аксьонова перемикнулася на його співрозмовників, зі шафи-купе за їхніми спинами вийшов чоловік.

Невідомий "гість" повільно відчинив двері, дивлячись в об'єктив. Судячи з кадрів, він поводив себе досить впевнено і коли вже готувався зробити крок вперед, план різко перемикнули назад на Аксьонова.

Відео швидко розлетілось мережею і користувачі висунули різні версії того, як чоловік опинився в шафі під час наради. Одні писали, що він є чиїмось коханцем. А хтось припустив, що невідомий знайшов шлях в Нарнію.

Водночас у підконтрольному Кремлю відомстві вже встигли пояснити інцидент. Там заявили, що насправді це не шафа, а двері в сусідній кабінет. А "гість з Нарнії" – ніхто інший як так званий перший заступник голови Служби автомобільних доріг Криму.

До слова, це вже не перший раз, коли на нараді у Аксьонова відбуваються нестандартні ситуації.

Кінокритики назвали найкращі фільми 2021 року. Що варто не пропустити

вівторок, 7 грудень 2021, 7:50

У суботу, 4 грудня, Національна рада кінокритиків США (NBR) оголосила лауреатів своєї щорічної премії, яка вручається за найкращі досягнення у кінематографі та зазвичай відкриває сезон кінонагород. NBR по праву вважається однією з найвпливовіших та най...

Рекорд Гіннеса: Британська компанія з продажу побутової техніки створила гігантську піраміду з пральних машин

вівторок, 7 грудень 2021, 7:30

Британська компанія Currys PC World, яка займається продажем електроніки, створила величезну піраміду з пральних машин. Мета – підвищити поінформованість людей про переробку електроніки, зазначають Патріоти України. Висота споруди сягає 13,60 метра. Та...