Мережа в шоці від пропозицій Мінфіну: Що чекає на українських школярів і вчителів

У мережі висміяли ініціативи Міністерства фінансів України, спрямовані на підвищення заробітної плати українським вчителям.

Як пише в Facebook активіст Мирослав Гай, обіцяні 4 тисячі доларів оплати українським педагогам не світить, передають Патріоти України.

Так, він посилається на пропозицію Міністерства фінансів, яка спрямована на збільшення ставки. У відомстві пропонується збільшити години роботи вчителів з 18 до 20 годин, а також скоротити чисельність вчителів по країні.

Також заробітну плату вчителям планується підняти за рахунок скасування державного фінансування шкіл, в яких навчається менше 40 осіб.

У мережі вже активно коментують пропозицію Мінфіну.

Не їжте цього!: Дієтологи визначили, які продукти негативно впливають на волосся

неділя, 23 лютий 2020, 0:32

Від консервів із тунцем варто однозначно відмовитися? Британські дієтологи визначили які продукти негативно діють на волосся, а які ні. Вони рекомендують певним чином відкоригувати раціон, інформують Патріоти України.

Резонанс тижня. Подарунок на День народження: Киянин убив і розчленував власну тещу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 0:10

Інцидент стався ​у Києві в п'ятницю, 14 лютого, в будинку за адресою Харківське шосе, 21/3. Один з мешканців будинку помітив, що сусід сховав сірий мішок у підвалі. Він вирішив перевірити його, а потім побачив сліди крові і голову людини, передають Пат...