Мережа в шоці від пропозицій Мінфіну: Що чекає на українських школярів і вчителів

У мережі висміяли ініціативи Міністерства фінансів України, спрямовані на підвищення заробітної плати українським вчителям.

Як пише в Facebook активіст Мирослав Гай, обіцяні 4 тисячі доларів оплати українським педагогам не світить, передають Патріоти України.

Так, він посилається на пропозицію Міністерства фінансів, яка спрямована на збільшення ставки. У відомстві пропонується збільшити години роботи вчителів з 18 до 20 годин, а також скоротити чисельність вчителів по країні.

Також заробітну плату вчителям планується підняти за рахунок скасування державного фінансування шкіл, в яких навчається менше 40 осіб.

У мережі вже активно коментують пропозицію Мінфіну.

Під удар потрапили і ЗМІ: Facebook викрив та знешкодив в Україні масштабну "фабрику тролів" (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 14:15

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації. Серед заблокованих - сторінки інформаційних сайтів "Знай", Politeka і Hyser, передають Патріоти України. В цілому Facebook видалив 168 акаунтів, ...

Хіти тижня. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 17 вересень 2019, 14:00

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...