Мерія Одеси палає коронавірусом: У двох заступників Труханова виявили COVID-19

У двох заступників мера Одеси Геннадія Труханова виявили коронавірус. У ще однієї віце-мерши була підозра на COVID-19, однак вона не підтвердилася. Про це пише «Думська» з посиланням на джерела у міській владі, зазначають Патріоти України.

Діагноз COVID-19 підтвердився у заступника Одеського міського голови Павла Вугельмана і у виконуючого обов’язки віцемера Дмитра Жемана.

Павло Вугельман

Позитивний результат тесту на коронавірус Жеман отримав ще 1 серпня, але про це стало відомо тільки сьогодні. До цього в. о. віцемера брав участь у масових заходах.

Ще одна заступниця мера Світлана Бедрега перебувала на самоізоляції в очікуванні результатів ПЛР-тесту. За даними «Думської», у неї не підтвердився коронавірус.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...