Мерзенний холод, заморозки і суцільні дощі: Синоптики шокували прогнозом до кінця квітня в Україні

Погода в Україні буде холодною до кінця квітня, можливі нічні заморозки, а дощі очікуються майже щодня. Про це розповіли синоптики ресурсів Gismeteo, Accuweather, Meteoprog, передають Патріоти України.

Так, за даними ресурсу Gismeteo, до кінця квітня нас чекають температурні гойдалки, але в основному погода буде холодною з великою кількістю опадів.

У найближчій перспективі очікується досить теплий день у четвер, 23 квітня, а з 24 по 28 число буде холодно, на Заході і Півночі можливі нічні заморозки. Але 29-30 квітня температура трохи підвищиться. Дощі, місцями з грозами, будуть майже щодня.

Синоптики Accuweather також прогнозують, що погода до кінця квітня буде холодною, але опадів за їхніми даними буде помірно. Принаймні такий прогноз вони дали для Києва.

Ресурс Meteoprog також прогнозує Києву холоди до кінця другого місяця весни. Але в останні дні квітня може прийти потепління. Спад температури до +9+10 вдень буде з 23 по 27 число.

З архіву ПУ. "Шавка еб*ная!", або "Сливной бачок" приветствуют в Париже": Путінській пропаганд*нці влаштували "гарячий" прийом в Європі (відео)

понеділок, 26 липень 2021, 2:00

Топ-пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва знову опинилася в епіцентрі глузувань після того, як у мережі показали відео гарячого прийому, який їй влаштували під час однієї з поїздок до Парижа у квітні 2019 року. "О, улюблена в*тниця Путіна! Шавка!" – зак...

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...