Мешканець Тернопільщини опублікував в Instagram фото та відео сексу з колишньою, жінка відреагувала

У Тернопільській області чоловік відправив через Instagram фото та відео, як він займається сексом з колишньою. Жінка відреагувала та звернулась до суду. Про це йдеться у вироку Монастириського районного суду Тернопільської області, передають Патріоти України.

За даними суду, чоловік наприкінці 2021 року зняв фото та відео, як він займається сексом з потерпілою. На кадрах був зафільмований статевий акт та інші інтимні подробиці з життя пари. 7 січня 2023 року після 23:00 чоловік в Instagram надіслав третій особі інтимні фото та відео з потерпілою.

Через це жінка звернулась до поліції. Вже 9 січня 2023 року інформацію про злочин було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Під час слідства потерпіла уклала договір із своїм кривдником, у якому чоловік визнав свою провину та розкаявся.

Суд визнав чоловіка винним та засудив до 3 років позбавлення волі. Суддя замінив реальний термін на 1 рік та шість місяців іспитового. У вироку вказано, що підозрюваний - громадянин України, з вищою освітою, неодружений, який не працює, раніше не судимий.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...