
У Запоріжжі до 6 років позбавлення волі засудили мобілізованого, який втік з лінії фронту після наказу командира йти на штрурм. Він зазначив, що відмовився від цього через відсутність підготовки особового складу. Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду м. Запоріжжя, передають Патріоти України.
За даними суду, мобілізований 19 жовтня 2023 року покинув місце дислокації військової частини та повернувся до цивільного життя. Військового затримали лише у квітні 2024 року.
На суді мобілізований провину визнав частково: "Свої дії обумовлює тим, що він отримав наказ на штурмові дії із недосвідченим складом. Тому він відмовився від виконання наказу та, надалі, залишив розташовування частини. Підтверджує, що перебував удома до квітня 2024 року. Проте стверджує, що не мав наміру ухилятися від військової служби, а тому у квітні 2024 року самостійно звернувся на блокпост".
Суд проаналізував матеріали справи та визнав чоловіка винним за ч.4 ст. 408 КК України. Його засудили до 6 років позбавлення волі.
Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...
На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...