Мешканка Рівненщини народила 18-ту дитину: Стало відомо, як нині почуваються мати і немовля (відео)

Сарненчанка Марія Губеня народила 18-ту дитину. Пологи приймали в Рівненському обласному перинатальному центрі. Дівчинку назвали Магдалиною. У новонародженої є чотири старші сестри і 13 братів. 18-ту дитину Марія Губеня народила в 43 роки. Жінка з новонародженою донькою ще перебувають у перинатальному центрі, у дівчинки є фізіологічна жовтяниця, передають Патріоти України.

"Перше дитя, мені здається, я його і не носила, й не народжувала. Зараз ускладнень не було, але щораз усе важче й важче, на ноги важче, я вже старша", — зізналася жінка.Дівчинка народилася 7 лютого через кесарів розтин, її назвали Магдалиною. Вага — майже 3,5 кілограма, зріст — 55 сантиметрів.

Оперував багатодітну матір заступник головлікаря перинатального центру Степан Лічнер."У дівчинки є фізіологічна жовтяниця, тож ми перевели на другий етап догляду за дитинкою. З жінкою все добре, три доби потримаємо після кесаревого розтину і вона поїде додому разом з дитинкою", — пояснив Степан Лічнер.

Вдома на маму з новонародженою Магдалиною чекають батько і чотири старші сестри та 13 братів. "Чоловік допомагає, якщо треба — мама приїжджає, і старші діти у нас великі, живуть з нами, теж допомагають. У нас будинок на два поверхи, ще трохи недобудований. Зверху є чотири кімнати і знизу — три, кухня і вітальня", — розповіла Марія Губеня.

Заступник головлікаря перинатального центру зауважив, що 18 дітей у сім'ї на Рівненщині — не рекорд. Рекорд області встановила жінка, яка 2019 року народила 19-ту дитину "Вона буде ще народжувати, ми домовилися, що й 20 допоможемо їй народити", — зауважив Степан Лічнер. Марія Губеня на запитання, чи планує 19-ту дитину, відповіла так: "Нічого не планую, нічого не скажу на цю тему. Як буде".

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...