Метеозалежним приготуватись: Землю накриє чотириденна магнітна буря

Найближчими днями метеочутливим людям доведеться несолодко: очікується магнітна буря, яка може затягтися на чотири дні. Пік геомагнітної активності прогнозують на 16 січня. За деякими прогнозами, неприємні симптоми — біль голови, підвищена стомлюваність — можуть з'явитися днем раніше, 15 січня.

Центр прогнозування космічної погоди (США) очікує, що індекс геомагнітної активності досягне 5 балів 16 січня, а потім поступово знижуватиметься до 18 січня.

Прогноз геомагнітної активності на січень

Прогноз від Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН дещо відрізняється. Передбачається, що геомагнітна активність залишиться у межах чотирьох балів. Пікові показники очікуються в ніч із 15 на 16 січня, близько опівночі.

Прогноз на 16 січня

Під час магнітних бур метеочутливі люди можуть відчувати не лише головний біль. Іноді виникають проблеми зі сном, а на цьому фоні з'являється ще й почуття безпричинної тривоги, відчуття «розбитості», загострюються хронічні хвороби.

Лікарі радять тим, хто почувається зле у дні магнітних бур, перебудувати графік так, щоб продовжити вечірній та ранковий сон. Також важливо не пропускати прийом призначених ліків у разі хронічних хвороб. Допомагає впоратися з неприємними відчуттями перебування на свіжому повітрі, неквапливі прогулянки, фізична активність, але помірна та чітко дозована.

Нові сплески геомагнітної активності можливі 23−26 січня та 28−30 січня.


Хіти тижня. У почутті гумору не відмовиш: Назвали рагуля та рагулиху року

вівторок, 25 січень 2022, 1:00

Сніжані Єгоровій варто згадати дитячу приказку "хто як обзивається, той сам так називається"... Рагулихою 2020 року в Україні стала телеведуча Сніжана Єгорова. Про це повідомила авторка проєкту "Рагу.лі" Тетяна Микитенко, передають Патріоти України. ....

"Упродовж лютого ми розширимо програму": Зеленський дозволив пенсіонерам витрачати "ковідну тисячу" на комуналку (відео)

вівторок, 25 січень 2022, 0:19

Президент Володимир Зеленський заявив, що "ковідною тисячею" можна буде оплачувати комунальні послуги. Втім, зробити це зможуть не усі. Витрачати "ковідну тисячу" на комуналку буде дозволено лише літнім людям, віком від 60 років. . Про це глава держа...