Метод схвалюють не усі: Чоловік вирішив у хитрий спосіб ганьбити жінок-зрадниць (фото)

33-річний Джей Інгрем із Австралії вирішив публічно ганьбити жінок, які виявлятимуть готовність зрадити своїх партнерів, фліртуючи з ним у соцмережах. Для цього він за допомогою фотошопу вмонтовує своє фото у їхні парні фотографії та публікує такі зображення. Про це повідомляє видання New York Post, передають Патріоти України.

Розлучений чоловік в опублікованому в Instagram відео заявив, що був вражений тим, як багато жінок, з якими він спілкувався та фліртував у соціальних мережах, вже перебувають у стосунках. Тому він вирішив публічно ганьбити таких “зрадниць”.

“Знаєте, що я зрозумів під час різдвяних канікул? Коли багато з вас, дівчат, публікували історії зі своїми чоловіками (так званим) під ялинкою в однаковій піжамі та всіма цими атрибутами, ви одночасно були в моїй течці вхідних повідомлень протягом кількох місяців”, - сказав він.

Щоб провчити таких жінок, Інгрем вмонтовує своє зображення на фотографії пари, яка перебуває в стосунках. На одній із фотографій з підписом “ми у відпустці” він сидить на краю скелі разом із парою. На іншій - кладе руки на живіт жінки у той час, як її партнер перебуває поруч. На ще одному фото з підписом “ми туристи” зображено незграбні тристоронні обійми перед Сіднейським оперним театром.

У соцмережі багато хто критикує такі “екстремальні” витівки.

“Навіщо турбуватися? Замість того, щоб намагатися викрити шахраїв, зосередьтеся на тому, щоб знайти собі дівчину, яку шукаєте”, – порадив йому один із коментаторів.

Однак, Джей Інгрем стверджує, що в такий спосіб він обстоює мораль і чесність.

Через позицію організації щодо підриву Каховської ГЕС: У Києві на автівки ООН приклеїли напис "нікчемні" (фото)

середа, 7 червень 2023, 12:43

У Києві на автомобілях ООН з’явились плакати англійською з написом "нікчемні". Відповідні фото показали місцеві у Twitter, передають Патріоти України. "Вчора в Україні Росія спричинила найбільшу техногенну катастрофу за останні десятиліття. Тисячі люде...

Росіянин вбив та розчленував дружину, але після суду... вийшов на свободу (фото)

середа, 7 червень 2023, 12:00

Росіянина засудили до 1,5 року виправних робіт за вбивство та розчленування дружини. Однак після суду він вийшов на свободу, інформують Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал NEXTA Live, житель Санкт-Петербурга Сергій Пєтушков під час сімейної ...