З 25 травня столичний метрополітен відновлює роботу. Але пасажири зможуть оплатити проїзд виключно електронним квитком. Жетони працювати не будуть, передають Патріоти України.
За проїзд на турнікетах можна буде сплатити KyivSmardCard, зеленою карткою метро, але тільки до 31 березня 2021 року, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах, мобільними додатками Google Pay, Apple Pay, KyivSmardСard. У касах можна буде придбати разовим квитком з QR-кодом, повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен".
Пасажири, у яких залишилися зелені жетони, зможуть використати їх протягом місяця з дати відновлення роботи метро. Водночас пільговики повинні користуватися Карткою киянина. Наземний громадський транспорт також переходить на електронний квиток. Щоправда, до 1 липня пасажири зможуть придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора.
В умовах дефіциту кадрів українські роботодавці радикально змінили підходи до найму і почали активно розвивати безбар’єрність. Про це свідчить суттєве збільшення пропозицій про роботу і рівня оплати праці для людей з інвалідністю. . Про це свідчать рез...
36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...