З 25 травня столичний метрополітен відновлює роботу. Але пасажири зможуть оплатити проїзд виключно електронним квитком. Жетони працювати не будуть, передають Патріоти України.
За проїзд на турнікетах можна буде сплатити KyivSmardCard, зеленою карткою метро, але тільки до 31 березня 2021 року, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах, мобільними додатками Google Pay, Apple Pay, KyivSmardСard. У касах можна буде придбати разовим квитком з QR-кодом, повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен".
Пасажири, у яких залишилися зелені жетони, зможуть використати їх протягом місяця з дати відновлення роботи метро. Водночас пільговики повинні користуватися Карткою киянина. Наземний громадський транспорт також переходить на електронний квиток. Щоправда, до 1 липня пасажири зможуть придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...