З 25 травня столичний метрополітен відновлює роботу. Але пасажири зможуть оплатити проїзд виключно електронним квитком. Жетони працювати не будуть, передають Патріоти України.
За проїзд на турнікетах можна буде сплатити KyivSmardCard, зеленою карткою метро, але тільки до 31 березня 2021 року, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах, мобільними додатками Google Pay, Apple Pay, KyivSmardСard. У касах можна буде придбати разовим квитком з QR-кодом, повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен".
Пасажири, у яких залишилися зелені жетони, зможуть використати їх протягом місяця з дати відновлення роботи метро. Водночас пільговики повинні користуватися Карткою киянина. Наземний громадський транспорт також переходить на електронний квиток. Щоправда, до 1 липня пасажири зможуть придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...