З 25 травня столичний метрополітен відновлює роботу. Але пасажири зможуть оплатити проїзд виключно електронним квитком. Жетони працювати не будуть, передають Патріоти України.
За проїзд на турнікетах можна буде сплатити KyivSmardCard, зеленою карткою метро, але тільки до 31 березня 2021 року, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах, мобільними додатками Google Pay, Apple Pay, KyivSmardСard. У касах можна буде придбати разовим квитком з QR-кодом, повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен".
Пасажири, у яких залишилися зелені жетони, зможуть використати їх протягом місяця з дати відновлення роботи метро. Водночас пільговики повинні користуватися Карткою киянина. Наземний громадський транспорт також переходить на електронний квиток. Щоправда, до 1 липня пасажири зможуть придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора.
Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...