Метро запрацює, але за новими правилами: Що зміниться для українців з 25 травня

З 25 травня столичний метрополітен відновлює роботу. Але пасажири зможуть оплатити проїзд виключно електронним квитком. Жетони працювати не будуть, передають Патріоти України.

За проїзд на турнікетах можна буде сплатити KyivSmardCard, зеленою карткою метро, але тільки до 31 березня 2021 року, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах, мобільними додатками Google Pay, Apple Pay, KyivSmardСard. У касах можна буде придбати разовим квитком з QR-кодом, повідомила пресслужба КП "Київський метрополітен".

Пасажири, у яких залишилися зелені жетони, зможуть використати їх протягом місяця з дати відновлення роботи метро. Водночас пільговики повинні користуватися Карткою киянина. Наземний громадський транспорт також переходить на електронний квиток. Щоправда, до 1 липня пасажири зможуть придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора.

Видатний шедевр культури зниклої цивілізації: В Іспанії археологи виявили "колісницю богів" доримської епохи

субота, 27 червень 2026, 22:17

В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...

Робота мрії? У Греції шукають людей, які доглядатимуть за котами на острові

субота, 27 червень 2026, 22:03

На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...