"Мій бізнес був у Росії, я багато заробляв": Олег Скрипка шокував відвертим зізнанням

Фронтмен гурту ВВ Олег Скрипка розповів, що зараз проїдає гроші, які заробив у Росії. Він заявив, що його бізнес був в основному в країні-агресорці, а аж потім роз'яснив – до 2014 року. В інтерв'ю Аліні Доротюк Олег Скрипка розповів, на які гроші живе під час війни, передають Патріоти України.

Він обмовився про бізнес у Росії. Ці його слова могли перерости у скандал, якби інтерв'юерка вчасно не уточнила, до якого року він функціонував.

Олег Скрипка шокував зізнанням про бізнес у Росії

"Мій бізнес був в основному в Росії. Я брав ці російські кошти, і інвестував у фестивалі "Країна мрій", "Рок Січ", "Вечорниці". Це моя була схема. Я хотів, щоб саме росіяни інвестували в українську культуру, і вони це робили", – розповів Олег Скрипка.

Лише після запитання журналістки зірка уточнив, що бізнес, про який він говорить, – це усього-на-всього концерти гурту "Воплі Відоплясова". І працював він лише до 2014 року. "Я заробляв дуже багато, дуже. 2014 року у нас був один концерт чи в січні, чи в лютому. І він був у клубі "Космонавт" в Пітері. Це був биток, нереально ми зібрали і дуже гарно зіграли. І в мене було таке відчуття, що я останній раз на території Росії", – пригадав лідер ВВ.

Як Олег Скрипка заробляє зараз

Зараз же Олег Скрипка живе на авторські та добові, які отримує на благодійних концертах за кордоном. Крім того, він здає в оренду свою нерухомість у Києві.

"Ми їздимо з концертами. Кошти передаємо на благодійність, але в нас є добові, це 50-100 євро. Ми живемо на добові, щось вдається відкласти. І в мене є нерухомість в Києві – будинок моїх батьків, наша стара квартира. Там люди з'їхали, але зараз потрошку повертаються, будемо здавати. Якась копійчина крапає", – розповів артист.

Частину пенсіонерів звільнили від сплати комунальних послуг: Хто зможе "забути" про комуналку

понеділок, 29 травень 2023, 7:42

В Україні з 1 червня підвищуються тарифи на комунальні послуги, зокрема, на електроенергію та воду. Тепер у платіжках сума буде більшою приблизно на 30%. Разом з тим, деяким пенсіонерам надається 100% знижка на оплату комуналки. Про це нагадали в Пенсі...

"Сниму погоны и выйдем": в Одесі поліцейський поліз у бійку через прохання спілкуватися державною мовою (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 7:24

Мовний конфлікт стався в одному з відділків міста. Дільничного офіцера просили розмовляти українською, але той не оцінив побажання громадян. В одному з відділків поліції в Одесі стався конфлікт на мовному ґрунті. Поліцейський хотів зняти погони та "вий...