"Мій бізнес був у Росії, я багато заробляв": Олег Скрипка шокував відвертим зізнанням

Фронтмен гурту ВВ Олег Скрипка розповів, що зараз проїдає гроші, які заробив у Росії. Він заявив, що його бізнес був в основному в країні-агресорці, а аж потім роз'яснив – до 2014 року. В інтерв'ю Аліні Доротюк Олег Скрипка розповів, на які гроші живе під час війни, передають Патріоти України.

Він обмовився про бізнес у Росії. Ці його слова могли перерости у скандал, якби інтерв'юерка вчасно не уточнила, до якого року він функціонував.

Олег Скрипка шокував зізнанням про бізнес у Росії

"Мій бізнес був в основному в Росії. Я брав ці російські кошти, і інвестував у фестивалі "Країна мрій", "Рок Січ", "Вечорниці". Це моя була схема. Я хотів, щоб саме росіяни інвестували в українську культуру, і вони це робили", – розповів Олег Скрипка.

Лише після запитання журналістки зірка уточнив, що бізнес, про який він говорить, – це усього-на-всього концерти гурту "Воплі Відоплясова". І працював він лише до 2014 року. "Я заробляв дуже багато, дуже. 2014 року у нас був один концерт чи в січні, чи в лютому. І він був у клубі "Космонавт" в Пітері. Це був биток, нереально ми зібрали і дуже гарно зіграли. І в мене було таке відчуття, що я останній раз на території Росії", – пригадав лідер ВВ.

Як Олег Скрипка заробляє зараз

Зараз же Олег Скрипка живе на авторські та добові, які отримує на благодійних концертах за кордоном. Крім того, він здає в оренду свою нерухомість у Києві.

"Ми їздимо з концертами. Кошти передаємо на благодійність, але в нас є добові, це 50-100 євро. Ми живемо на добові, щось вдається відкласти. І в мене є нерухомість в Києві – будинок моїх батьків, наша стара квартира. Там люди з'їхали, але зараз потрошку повертаються, будемо здавати. Якась копійчина крапає", – розповів артист.

В Україні затвердили повістки нового зразка: У чому їхня відмінність і що треба знати

вівторок, 31 січень 2023, 7:52

В Україні під час мобілізації, що триває, затвердили новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів. Всім військовозобов'язаним почали видавати повістки нового зразка. Про це повідомив начальни...

Чи притягуватимуть до відповідальності чоловіків, які поїхали з України до 24 лютого - пояснення юриста

вівторок, 31 січень 2023, 7:34

Із початком повномасштабної війни в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати за кордон. До 24 лютого 2022 року багато українських чоловіків перебували за межами України - хтось повернувся, а хтось ні, передають Патріоти України. ...