"Мій диван, але не моя кішка": Люди в мережі діляться кумедними фото "незваних гостей"

Хтось виявляв кота на кухні, а до когось хвостатий пробирався у ванну.

Уявіть, ви прийшли додому після важкого робочого дня і мрієте скоріше лягти на диван, але там блаженно розвалився кіт. І все б нічого, але у вас немає кота. І як виявилося, такі випадки зовсім не рідкість. У Facebook навіть є група під назвою "Мій дім, але не мій кіт", де люди діляться смішними фотографіями пухнастиків, які безпардонно вривалися в їх оселі і відчували себе там господарями. Ви тільки подивіться на ці нахабні мордочки, пропонують Патріоти України.

Спільнота було створена ще в 2016 році, і з тих пір там вже більше 30 тисяч учасників. Тобто всі ці люди стикалися з подібними ситуаціями. Хтось виявляв кота на кухні, а до когось хвостатий пробирався у ванну.

"Це моя мама на кухні. У неї немає кота".

"Сусідська кішка приходить в 7 ранку і залишається на весь день, поки о 5 вечора її господиня не просить мене повернути її додому".

"Це мій двір і мій папужка, але не мій кіт".

"3 роки тому цей кіт заліз в нашу вентиляцію і почав там кричати".

"Сусідський кіт приходить подивитися зі мною телевізор".

"Кіт Дейв повернувся. На цей раз він вирішив приєднатися до мене в ванній".

"Це мій будинок, але не мій кіт".

"Мій ноутбук, але не моя кішка".

"Мій будинок, але не мій кіт. Я чув його, але мені потрібен час, щоб його відшукати".

Боровся зі "звіром" під водою десять хвилин: Рибалка у Дніпрі спіймав величезного сома (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 19:45

У Дніпрі підводний рибалка під мостом зловив великого сома. Про це у Facebook написав містянин Сергій Мартинець, передають Патріоти України. У Дніпрі підводний рибалка упіймав 23-кілограмового сома. За його словами, він під водою боровся з рибою протяг...

З архіву ПУ. "Пробачте нас!": Улюблений актор Ху*ла звернувся до українців (відео)

вівторок, 19 січень 2021, 19:00

Актор Олексій Панін скучив за Києвом, за співачкою Іриною Білик і попросив вибачення перед українцями за розв'язану Росією війну. Відповідний пост 19 січня 2020 року російський артист зробив в Інстаграм, передають Патріоти України. "Я дуже скучив за мо...