"Мій підприємливий фанат": Українська знаменитість знайшла себе на рекламі надгробних пам'ятників (фото)

Володимир Дантес не дуже засмутився через своє обличчя на могільній плиті.

У Чернівецькій області бюро ритуальних послуг зобразило на надгробній плиті обличчя українського співака і телеведучого Володимира Дантеса (DANTES). Про це чоловік солістки "Время и Стекло" повідомив на своїй сторінці в Facebook, показавши відповідні фото, передають Патріоти України.

Свою публікацію артист супроводив хештегом #DANTESЖИВ. "Вважаю, що це пік популярності! Значить в селі Годилів, це виїзд з Чернівців в сторону цвинтаря, є дуже підприємливий мій фанат. Він підтримує мене, як може", - написав співак.

В кінці поста Дантес пожартував: "Фотку і свіжішу можна було б взяти". Втім Володимир - не єдина жива знаменитість, чиє обличчя зобразили на плиті. На знімку можна також розгледіти російську телеведучу Тіну Канделакі.

З архіву ПУ. "Це нація мазохістів", - журналістка про ймовірність третього Майдану в Україні (відео)

субота, 11 липень 2020, 9:00

Соколова зазначила, що дуже часто українці не можуть направити перемогу демократії в правильне русло і грамотно нею скористатися. Якщо нова влада не влаштує українців і піде на необачні кроки, є високий ризик виникнення нового Майдану. Однак цього разу...

25000 грн з "носу": У Зеленського збираються запровадити податки на автівки середнього класу та віку

субота, 11 липень 2020, 8:10

Зараз платити податки на машини повинні тільки ті, чиї авто коштують від 1,7 млн грн (еквівалент 375 мінімалок), а вік транспорту – до п'яти років. Згідно із законопроєктом №3704, ці вимоги істотно змінять. . "Слуги народу" пропонують зменшити варті...