"Мій підприємливий фанат": Українська знаменитість знайшла себе на рекламі надгробних пам'ятників (фото)

Володимир Дантес не дуже засмутився через своє обличчя на могільній плиті.

У Чернівецькій області бюро ритуальних послуг зобразило на надгробній плиті обличчя українського співака і телеведучого Володимира Дантеса (DANTES). Про це чоловік солістки "Время и Стекло" повідомив на своїй сторінці в Facebook, показавши відповідні фото, передають Патріоти України.

Свою публікацію артист супроводив хештегом #DANTESЖИВ. "Вважаю, що це пік популярності! Значить в селі Годилів, це виїзд з Чернівців в сторону цвинтаря, є дуже підприємливий мій фанат. Він підтримує мене, як може", - написав співак.

В кінці поста Дантес пожартував: "Фотку і свіжішу можна було б взяти". Втім Володимир - не єдина жива знаменитість, чиє обличчя зобразили на плиті. На знімку можна також розгледіти російську телеведучу Тіну Канделакі.

Хіти тижня. Сміливо: У Пітері Путіну публічно дорікнули анексією Криму (фото)

неділя, 8 грудень 2019, 14:00

На листівках, які були надруковані в стилі фірмової продукції "РЖД", написали про анексію українського Криму і трагедію в Беслані. У Росії в Ленінградській області на станції "Сіверська" в вагоні електрички розвісили плакати з осудом злочинів президент...

Хіти тижня. Клюють і жінки середніх років, і чоловіки-бізнесмени: Три популярні схеми шахрайства в Україні

неділя, 8 грудень 2019, 13:00

Професійні шахраї - це хороші психологи, які вміють скористатися бажанням жінок виглядати гарнішими, а чоловіків - оформити "угоду століття". "Где-то совсем рядом кто-то другой зарабатывает гораздо больше вас, выполняя ту же работу. Выглядит гораздо мо...