"Мій світ руйнується": Російську TikTok-блогерку і фанатку Путіна, яка прославилася образами українців, виселяють з квартири через її контент

Російська блогерка Ельвіна Боровкова (el.ellyl) поплатилася за свої образливі ролики про українців. Тіктокерку разом із матір'ю виганяють із орендованої квартири в Ярославлі. Про це сама Ельвіна повідомила у своїх акаунтах у соцмережах, передають Патріоти України.

Це звернення вона назвала "криком про допомогу", оскільки "її світ руйнується". Блогерка поскаржилася на цькування з боку російських лібералів та українців. Останні, за її словами, щодня викликають до неї додому МНС, швидку допомогу та оформляють на її ім'я та адресу різні доставки.

Крім того, орендодавець квартири, в якій Ельвіна із сім'єю живуть уже понад два роки, вирішив їх виселити. Адміністрування проросійського паблика та жартівливі, за її словами, ролики, а також допомога окупантам не допомогли росіянці. Навпаки, вся ця діяльність зіграла з нею злий жарт.

"Дізнавшись про те, що я – проросійський блогер, орендодавець попросив виселитися мене і мою сім'ю протягом 7 днів, що не відповідає договору, просто тому, що я є "загрозою мирному суспільству", – розповіла тіктокерка. У поліції РФ їй нічим не допомогли, здивувавшись, що росіянка, яку внесли до бази "Миротворця", досі жива.

Після початку повномасштабної війни Ельвіна змінила тематику свого блогу та почала регулярно записувати відео на політичну тему. Вона підтримала вторгнення в Україну та дії російської влади. Росіянка також почала ображати та всіляко провокувати українців.

"Той випадок, коли соромно дивитися і слухати": Українці обурені вірусним треком "Дика дичка" про жінок-військових (відео)

п’ятниця, 24 березень 2023, 12:00

Український артист Руслан Ханумак і актриса Дар'я Петрожицька випустили пісню "Дика дичка", метою якої було подякувати жінкам-військовим. Однак у пісні є неоднозначні слова, які обурили українців, зазначають Патріоти України. "Дика дичка? Піксельна спі...

В Україні почали штрафувати водіїв за непристебнутих пасажирів: Наскільки це законно

п’ятниця, 24 березень 2023, 11:24

Українське законодавство пердбачає низку штрафів за порушення правил дорожнього руху, наявність яких можна первірити онлайн. У тому числі, й за непристібнутий пасок безпеки як водія, так і пасажирів, передають Патріоти України. Але існують ситуації, ко...