Мійський голова Києва Віталій Кличко відзначає сьогодні День народження

19 липня мійський голова Києва Віталій Кличко святкує День народження. Цього 2019-го йому виповнилося 48 років.Перехожим у центрі столиці журналісти запропонували привітати мера, зазначають Патріоти України.

"У більшості опитаних фантазія працювала не надто добре, тому і побажання були стандартними: щастя, здоров'я, всіх благ, багато грошей. Деякі навпаки відзначали, що грошей йому досить. Потішило, що загалом люди були налаштовані дуже добродушно, їхні побажання були щирими і позитивними. Хоча, деяких прохання побажати щось любому мерові застало зненацька, нібито сказати Віталію Володимировичу їм нічого. Інші ж впевнено твердили, що Кличку треба в президенти, що він найкращий міський голова і "втомлені" мости не роблять з нього поганої людини. Звісно, бажали і повернутися в спорт. Адже ніхто не сперечатиметься, що в цій справі Віталій справді професіонал. Жителі Києва згадали і геніальні фрази мера, найулюбленішою виявилася: "А сьогодні в завтрашній день не всі можуть дивитися". Ну хто посперечається з тим, що вона геніальна?" - йдеться в повідомленні.


Хіти тижня. Від морозів до посухи: Синоптик шокував прогнозом погоди на весну

четвер, 23 січень 2020, 3:00

Весна в цей рік дуже холодна, особливо – її перша половина. Про це заявив народний синоптик Леонід Горбаль, передають Патріоти України. За словами експерта, жителів нашої країни чекають морози у березні, а останній місяць весни принесе засуху. Дощів, з...

Хіти тижня. Встигли вчасно: У київському метро пасажири "скрутили" чоловіка, який намагався використовувати в бійці заточку (відео)

четвер, 23 січень 2020, 2:00

Інцидент трапився на станції метро «Палац Спорту». У Київському метрополітені пасажирам вдалося самостійно знешкодити хулігана з холодною зброєю. Чоловік намагався напасти на пасажира і порізати його «заточкою», але перехожі урезонили буйного неадекват...