Мільйони не рятують: Власник "Мотор Січі" програв вибори весільному фотографу на Запоріжжі (фото)

Співвласник ВАТ "Мотор Січ" В’ячеслав Богуслаєв програє на дострокових виборах у Раду кандидату від "Слуги народу", весільному фотографу Сергію Штепі на 77-му виборчому окрузі в Запорізькій області, повідомляють Патріоти України.

За результатами обробки 79,45% бюлетенів, Богуслаєв набрав 32,26% голосів, у той час як його конкурент 43,64%.

Слід зазначити, що представник пропрезидентської “Слуги народу” на 77-му окрузі працює весільним фотографом. Кандидату виповнилося 29 років. Кандидат закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Працював позаштатним кореспондентом і фотографом в декількох друкованих виданнях.

Між тим “Мотор Січ”, співвласником якої є Богуслаєв, напередодні виборів опинилася в центрі гучного скандалу. За інформацією СБУ, ПАП «Мотор Січ» (Запоріжжя) два роки фінансувала терористичну “ДНР”. До цього повідомлялося, що “Мотор Січ” постачає деталі російській армії.

Тепер буквально живуть на смітнику: Росіяни влаштували на кордоні з Грузією стихійне звалище

середа, 28 вересень 2022, 12:29

Черги російських чоловіків, які бажають покинути Росію у зв'язку з оголошенням часткової мобілізації, на ділянці російсько-грузинського кордону КПП "Верхній Ларс" зростають. Фото і відео ранкової обстановки на КПП були опубліковані в соцмережах самими ...

Називав рідне місто "русским городом": Харківʼянина відправили за ґрати через любов до РФ

середа, 28 вересень 2022, 12:14

Суд визнав 39-річного харківʼянина винним у поширенні публічних закликів до зміни меж території та державного кордону України. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі, передають Патріоти України. Прокурори у суді довели, що чоловік поширюв...