Мільйони не рятують: Власник "Мотор Січі" програв вибори весільному фотографу на Запоріжжі (фото)

Співвласник ВАТ "Мотор Січ" В’ячеслав Богуслаєв програє на дострокових виборах у Раду кандидату від "Слуги народу", весільному фотографу Сергію Штепі на 77-му виборчому окрузі в Запорізькій області, повідомляють Патріоти України.

За результатами обробки 79,45% бюлетенів, Богуслаєв набрав 32,26% голосів, у той час як його конкурент 43,64%.

Слід зазначити, що представник пропрезидентської “Слуги народу” на 77-му окрузі працює весільним фотографом. Кандидату виповнилося 29 років. Кандидат закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Працював позаштатним кореспондентом і фотографом в декількох друкованих виданнях.

Між тим “Мотор Січ”, співвласником якої є Богуслаєв, напередодні виборів опинилася в центрі гучного скандалу. За інформацією СБУ, ПАП «Мотор Січ» (Запоріжжя) два роки фінансувала терористичну “ДНР”. До цього повідомлялося, що “Мотор Січ” постачає деталі російській армії.

Ні, не для наруги: В Одесі хлопець знімав прапори України

понеділок, 30 січень 2023, 23:27

В Одесі затримали 22-річного хлопця, які зняв з фасадів будинків 13 прапорів України. Він пояснив, що планував продати стяги на ринку. Про це повідомили в Нацполіції Одеської області, передають Патріоти України. Хлопця затримав комендантський патруль. ...

Краса потребує "жертв"? Дочка Елвіса Преслі передчасно померла через... дієту

понеділок, 30 січень 2023, 21:42

Дочка Елвіса Преслі Ліза Марі перед смертю сиділа на небезпечній дієті. Це і могло її вбити. 54-річна Ліза Марі сильно підірвала своє здоров'я, намагаючись схуднути до церемонії нагородження "Золотий глобус", повідомляють Патріоти України. "За 2 місяці...