Мільйони під ударом: ООН прогнозує масштабний голод у світі та економічну кризу через коронавірус

Пандемія коронавірусу у світі значно вплинула на економічну ситуацію. Всесвітня продовольча програма від ООН прогнозує, що криза тільки загострюватиметься. У світі можливий масштабний голод, передають Патріоти України.

Представниця організації Беттіна Люшер заявила, що ООН уже зіткнулася з безпрецедентною ситуацією. За її словами, організація вже зараз надає невідкладну гуманітарну допомогу 87 мільйонам осіб у понад 80 країнах.

Робота ООН дедалі більше ускладнюється через:

  • війни;
  • кліматичні зміни;
  • посухи;
  • повені;
  • коронавірус.

Беттіна Люшер наголосила, що коронавірус проник майже у всі африканські країни. У багатьох регіонах ситуацію ускладнює слабка економіка і система охорони здоров'я.

Ми зіткнулися з безпрецедентною ситуацією, в якій ми, як найбільша в світі гуманітарна організація, ще ніколи не перебували. Це абсолютно невідома територія, – зазначила Люшер.

За оцінками ООН, в усьому світі зараз голодують понад 820 мільйонів людей. Тільки в Східній Африці від голоду страждають 15 мільйонів осіб. Беттіна Люшер наголосила, що пандемія коронавірусу дає підстави побоюватися, що голод стане реальністю і для багатьох мільйонів інших людей.

Сусіди чули жіночі крики про допомогу: Російський ексміністр убив дружину і намагався зарізати себе

четвер, 23 вересень 2021, 21:44

Колишнього міністра сільського господарства російської республіки Тува Юрія Тит-оолу запідозрили у вбивстві дружини, після якого він намагався скоїти самогубство. Про це повідомляє "Лента.ру" із посиланням на джерело в російських правоохоронних органах...

"Вже втомився казати "ні", але...": Олексій Горбунов розповів, на яких умовах повернеться на зйомки в Росію

четвер, 23 вересень 2021, 20:45

Український актор Олексій Горбунов поспілкувався з журналістами видання "Собеседник" і згадав про свої найкращі ролі в Росії. Коли журналісти запитали, коли він планує повернутися в Москву, Горбунов чесно заявив, що чекає налагодження відносин між краї...