Мільйони під ударом: ООН прогнозує масштабний голод у світі та економічну кризу через коронавірус

Пандемія коронавірусу у світі значно вплинула на економічну ситуацію. Всесвітня продовольча програма від ООН прогнозує, що криза тільки загострюватиметься. У світі можливий масштабний голод, передають Патріоти України.

Представниця організації Беттіна Люшер заявила, що ООН уже зіткнулася з безпрецедентною ситуацією. За її словами, організація вже зараз надає невідкладну гуманітарну допомогу 87 мільйонам осіб у понад 80 країнах.

Робота ООН дедалі більше ускладнюється через:

  • війни;
  • кліматичні зміни;
  • посухи;
  • повені;
  • коронавірус.

Беттіна Люшер наголосила, що коронавірус проник майже у всі африканські країни. У багатьох регіонах ситуацію ускладнює слабка економіка і система охорони здоров'я.

Ми зіткнулися з безпрецедентною ситуацією, в якій ми, як найбільша в світі гуманітарна організація, ще ніколи не перебували. Це абсолютно невідома територія, – зазначила Люшер.

За оцінками ООН, в усьому світі зараз голодують понад 820 мільйонів людей. Тільки в Східній Африці від голоду страждають 15 мільйонів осіб. Беттіна Люшер наголосила, що пандемія коронавірусу дає підстави побоюватися, що голод стане реальністю і для багатьох мільйонів інших людей.

"Це були актори і вони мали повернути IPhone": Після скандалу блогер Волошин поскаржився, що його "кинули"

середа, 23 червень 2021, 0:23

Український блогер Олександр Волошин, який потрапив у гучний скандал, забравши в дівчинки подарований ним IPhone відразу ж після зйомки, стверджує: інцидент був постановкою. Він заявив, що жінка з дитиною на відео – насправді нібито актори, а його підс...

Ветеринари дуже сміялися: Жінка знайшла у собаки "страшну хворобу" та без вагань заплатила за обстеження (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 23:52

Жінка виявила на грудях улюбленого песика дивне ущільнення і в паніці кинулася до ветеринарів. Вона без роздумів заплатила за обстеження 200 доларів, але у страшної хвороби виявилася дуже проста причина, повідомляють Патріоти України. . Про ганебну по...