Міністр юстиції Малюська опублікував у мережі інтимне листування з дружиною (фото)

Денис Малюська обмінявся через месенджер поцілунками зі своєю другою половиною.

Денис Малюська. Фото: ТСН.

Міністр юстиції Денис Малюська у День святого Валентина опублікував інтимне листування з дружиною Людмилою Рябчинською, яка є заступником міністра цифрової трансформації. Скріншот з листування він опублікував на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

На фото Малюська шле повітряний поцілунок дружині з салону літака. Вона відповідає йому відповідним поцілунком з робочого кабінету. Цікаво, що Рябчинська записана в месенджері у міністра як "Розумниця". Малюська прокоментував скріншот з гумором: "Саме так виглядає і цим обмежуються святкування дня святого Валентина у шлюбі з чиновником".
Хіти тижня. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 13:00

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ...

Щоб не вважав себе "найрозумнішим": Активісти провчили водія маршрутки, що відмовився возити ветерана АТО безкоштовно (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 12:59

Нацкорпус вважає, що недоречно закривати очі на свавілля водіїв щодо ветеранів та їхніх прав. Активісти Національного Корпусу у Кропивницькому провчили водія маршрутки, що відмовив у пільговому проїзді ветерану АТО, вони весь день безкоштовно їздили йо...