"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого". Відповідне відео із заявою митрополита опубліковано на YouTube-каналі Києво-Печерської Лаври. Священник сказав, що на виселення ченців із 34-го корпусу немає судового рішення, передають Патріоти України.

"Сьогодні ми отримали припис, що ми маємо виселитися з 34 корпусів, які ми збудували. Я сьогодні відповів, що цього не буде. Не лише з 34-го, а й з інших корпусів. Тому що немає вказівки про розірвання договорів від Кабінету міністрів. Немає вказівки президента. І хто такий директор музею та міністр культури? Такі ж прості люди, як ми. Вони повинні виконувати закон держави і мати трохи страху Божого. Немає судового рішення", – видав він.

Ба, мало того, митрополит сказав, що до нього приходять із приводу виселення, бо "їм так потрібно, бо їм ставить умову міністр культури". Крім того, він видав, що в Інтернеті гуляє інформація нібито про те, що глава держави дав указ, яким міністр культури нібито не повинен виселяти "ченців зі святої обителі і закривати храм".

"Але це блеф. Тому що ніде немає жодного указу, жодного рішення. Мені здається, це черговий хід збентеження людей, тому що раніше говорили виселитися, збунтувалися люди, сьогодні залишають ченців, щоб люди трішки заспокоїлися, бо може це закінчитися дуже плачевно", – заявив митрополит.

Також він додав, що вважає дивним те, що "женуть канонічну церкву". "Ніхто не жене так звану церкву ПЦУ, ніхто не жене католиків та уніатів, інших протестантських навчань... Лише тільки більшість віруючих людей стали ворогами країни, бо так хочеться кільком десяткам людей, які робили завжди бунт і роблять. Тому ми, виконуючи закони нашої країни, звертаємось до президента, звертаємось до Кабінету міністрів, голови Верховної Ради – покладіть перегородку Міністерству культури", – сказав митрополит Павло.

Частина пенсіонерів в Україні може отримати одразу шість пенсій: Що треба знати

четвер, 8 червень 2023, 6:50

В Україні ті пенсіонери, які ухвалили рішення надовго виїхати з території країни, мають право на одноразову виплату у розмірі шести пенсій. Для цього потрібно написати заяву та звернутися до відділення Пенсійного фонду.Про це йдеться у роз'ясненні ПФУ ...

В серії точно викликав би ажіотаж: Яким був минівен ЗАЗ "Таврія" (фотофакти)

четвер, 8 червень 2023, 6:10

В інтернеті з'явились фото унікального ЗАЗ-1701. Експериментальна модель була аналогом Renault Kangoo та Volkswagen Caddy. . Мало хто знає, що у 90-х розробили більш місткий варіант ЗАЗ "Таврія" з просторим салоном та великим багажником. Мінівен отрим...