Мінкультури ухвалило рішення: У Києві демонтують пам’ятники Ватутіну і Щорсу

Могилу сталінського генерала також мають перенести з центрального парку столиці

У Києві демонтують пам’ятники Ватутіну і Щорсу, — написав член ради з питань дерусифікації, декомунізації й деколонізації Олесь Доній.

Пам'ятник занадто уславленого сталінською пропагандою червоного комдива вважається кращою кінною статуєю в Києві

"Щойно завершилося засідання експертної "комісії з дерусифікації" при Міністерстві культури та інформаційної політики. І сьогодні ми прийняли рішення — вважати за необхідне демонтувати ці споруди - пам'ятники Щорсу і Ватутіну (з виведенням з публічного простору і подальшою музеїфікацією)", — повідомив Доній.

"Міністр повинен боятися гніву Божого": Митрополит Павло "Мерседес" відмовився покидати корпуси Києво-Печерської Лаври (відео)

субота, 25 березень 2023, 21:28

На тлі виселення ченців із Києво-Печерської Лаври митрополит Павло заявив, що відмовляється залишати один із корпусів храму. Він накинувся на міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка та закликав його "боятися гніву Божого...

До компенсації бояться не дожити: Подружжя, яке пам’ятає Другу світову, втратили житло і все майно через росіян (фото)

субота, 25 березень 2023, 20:42

Унаслідок атаки на Запоріжжя повністю вигоріла квартира подружжя Гаврилових. Люди мешкали в квартирі 37 років і тепер не впевнені, чи вистачить життя дочекатися компенсацій від держави. Раїса Іванівна та Віталій Петрович з сумом дивляться на те, що зал...