Міноборони анонсувало військовий парад на підборах: Обурені українці порівняли його з Китаєм (фото)

Жінок-військовослужбовців ЗСУ змусять крокувати на військовому параді на підборах. При цьому дівчат-військових муштруватимуть три місяці. В мережі вже здійняли хвилю обурення та критики щодо цього,передають Патріоти України.

Про нову парадну форму дівчат-військовослужбовців повідомило інформаційне агентство Міноборони АрміяInform. А фото з підготовки до параду Міністерство оборони України опублікувало на своїй сторінці у Facebook.

24 серпня на Хрещатику відбудеться військовий парад, присвячений 30-річчю Незалежності України. Разом із іншими підрозділами головною вулицею Києва крокуватиме і жіноча "коробка", яка буде представлена курсантками Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

"На минулому параді дівчата були в повсякденній формі одягу і зі зброєю. Цього року, наскільки мені відомо, вони вперше крокуватимуть у парадній формі і без зброї. Курсантки йтимуть у туфлях на підборах. Тому нині почали тренуватись ходити у цьому взутті", – розповів викладач ВІКНУ майор Євген Балабушка.

Іванна Медвідь, одна з курсанток, яка візьме участь у параді, розповіла, що підготовка триває вже понад місяць, але на підборах вони пройшлись у "коробці" вперше.

"Сьогодні вперше тренування відбувається у туфлях на підборах. Це трішечки важче, ніж у берцях, але ми стараємося", – зізналась курсантка.

Водночас таке нововведення обурило багатьох українців. Після критики ідеї взути дівчат-військових у туфлі на підборах, Міноборони закрило коментарі до свого посту.

Але в мережі скандал набирає обертів. Політики, блогери та звичайні українці критикують такий "парад на підборах", зазначаючи, що це перетворить захід на фарс та клоунаду.

Так, нардеп від "Європейської солідарності" Ірина Геращенко назвала таку ініціативу приниженням жінок-військовослужбовців та заявила, що "керівництво Міністерства оборони з логікою не дружить".

"Мені в голову не могло прийти, що міністр, замість вирішувати проблеми, додумається до підборів на параді! На розпеченому асфальті!.. Це не рівність! Це приниження!" – написала у Facebook Ірина Геращенко.

Аналітик Павло Нусс назвав такий парад наругою та сексизмом. "На моє переконання, це ніякий не креатив і ніяке не підкреслення жіночності військовослужбовців-жінок, які братимуть участь у параді 24 серпня. Це наруга, висміювання Армії. Жінка-військовослужбовець у туфлях на підборах – це ще й знущання та сексизм", – написав Нусс.

"Міністерство оборони України, а шо за нова форма? Це ми так рішучим кроком у НАТО йдемо?" – написав у Facebook активіст Олексій Цимбалюк.

"Жіночій розрахунок буде марширувати на військовому параді у туфлях на підборах…. Яка жесть…" – обурюється волонтер Олександр Погребиський.

"Це аж занадто схоже на парадні практики тоталітарних країн – таких як Китай", – написав Євген Лешан, український журналіст, колишній політик та народний депутат. Молодший лейтенант запасу, учасник війни з Росією.

Чи може роботодавець вручати повістки своїм підлеглим під час воєнного стану в Україні - роз'яснення

вівторок, 21 березень 2023, 8:56

В Україні 2023 року роботодавці не лише повинні здійснювати військовий облік працівників. Вони мають право і вручати повістки своїм військовозобов’язаним підлеглим, але за однієї умови, передають Патріоти України. Це передбачено Постановою Кабміну№1487...

Vodafone попередив абонентів про блокування деяких номерів: Як захистити себе від спаму та шахраїв

вівторок, 21 березень 2023, 8:51

Vodafone попередив своїх абонентів про блокування номерів. Ця послуга мобільного оператора допомагає боротися з шахраями та захищати свої особисті дані. Детально про неї повідомляється на Facebook-сторінці Vodafone, передають Патріоти України. Послуга ...