Мінус $4 млрд валютних надходжень: "Обсяг переказів заробітчан в Україну може впасти на 30%", - польський експерт

Якщо рівень безробіття в Польщі перевищить 10%, українцям буде складно знайти там постійну, а не сезонну роботу.

Про це заявив головний економіст Польської федерації підприємців Лукаш Козловскі. Його прогноз озвучив аналітичний центр CASE, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У результату, за оцінкою Лукаша Козловскі, зменшення грошових переказів із Польщі в Україну через наслідки пандемії може досягти 30%", - вказав центр у повідомленні.

При цьому, за оцінками польських економістів, 12% українських заробітчан залишили Польщу через карантин.

Загалом, за оцінкою виконавчого директора CASE Дмитра Боярчука, падіння доходів заробітчан на 30% загрожує втратою $4 млрд валютних надходжень у 2020 році.

Як повідомлялося, НБУ очікує скорочення обсягу переказів заробітчан в Україну в 2020 році на $0,5-1 млрд з $12 млрд у зв'язку з поширенням по світу коронавірусу.

З архіву. "Хамили, коли говорила російською": Українка знайшла нове життя між Європою та пострадянським простором

неділя, 25 липень 2021, 23:05

Наша співвітчизниця розповіла про країну, в якій, на її думку, можна здобути хорошу освіту. Юлія Русяновська у 2016 році з відзнакою закінчила Миколаївську гімназію №41. Дівчина мала активну громадську позицію і була президентом учнівського самоврядува...

Потоп у Лондоні: Закриті станції метро і дороги (відео)

неділя, 25 липень 2021, 22:52

Сильні зливи і грози викликали підтоплення у столиці Великобританія, повідомляють Патріоти України з посиланням на ВВС. . Рятувальники за декілька годин у неділю прийняли близько 300 дзвінків – в основному з приводу затоплених підвалів або доріг. . Б...