Мінус $4 млрд валютних надходжень: "Обсяг переказів заробітчан в Україну може впасти на 30%", - польський експерт

Якщо рівень безробіття в Польщі перевищить 10%, українцям буде складно знайти там постійну, а не сезонну роботу.

Про це заявив головний економіст Польської федерації підприємців Лукаш Козловскі. Його прогноз озвучив аналітичний центр CASE, передають Патріоти України з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У результату, за оцінкою Лукаша Козловскі, зменшення грошових переказів із Польщі в Україну через наслідки пандемії може досягти 30%", - вказав центр у повідомленні.

При цьому, за оцінками польських економістів, 12% українських заробітчан залишили Польщу через карантин.

Загалом, за оцінкою виконавчого директора CASE Дмитра Боярчука, падіння доходів заробітчан на 30% загрожує втратою $4 млрд валютних надходжень у 2020 році.

Як повідомлялося, НБУ очікує скорочення обсягу переказів заробітчан в Україну в 2020 році на $0,5-1 млрд з $12 млрд у зв'язку з поширенням по світу коронавірусу.

"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

четвер, 6 жовтень 2022, 13:50

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд вп...

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...