Місяць боровся за життя: Помер засновник легендарного українського фестивалю "Червона Рута"

Сьогодні помер засновник та директор фестивалю "Червона Рута" Тарас Мельник. Про це повідомив директор фестивалю Respublica Fest Андрій Захарко у Facebook, передають Патріоти України.

"Помер Тарас Мельник, директор фестивалю "Червона Рута", людина яка багато чому мене навчила, можливо завдяки Мельнику я і став робити фестивалі. А ще, завдяки Тарасу я вивчив українську мову і почав розмовляти державною в 1998 році, і не тільки я, багато хто з Харкова, Дніпра, Запоріжжя та інших русифікованих міст", - йдеться у повідомленні.

Музикознавець понад місяць перебував у критичному стані в лікарні Ужгорода. Він хворів коронавірусом. Беззмінному директору фестивалю "Червона Рута" було 68 років.

1989 року Тарас Мельник разом з Кирилом Стеценком та іншими товаришами зумів організувати і провести перший фестиваль україномовної музики у Чернівцях. Мельник був нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток українського музичного мистецтва і високий професіоналізм.

Українці у мережі масово скаржаться, що не можуть повторно в'їхати до Польщі: Що сталося

п’ятниця, 27 травень 2022, 6:22

Усе більше українських громадян, які знайшли прихисток в Польщі через цинічний напад РФ, вирішують повернутися до рідної країни, додому, передають Патріоти України. За добу 24 травня до України з Польщі повернулася 31 тисяча осіб. У Мережі тим часом ак...

Продюсерка Мозгова вразила новою зачіскою та патріотичним тату (фото)

четвер, 26 травень 2022, 20:26

Відома українська продюсерка Олена Мозгова вразила соціальні мережі кардинальною зміною іміджу. Зокрема, вона наважилася зробити собі патріотичне татуювання з тризубом та мечем на половину правої руки. Видозміни, після блокування сторінки у Facebook за...